شرایط حضور تیم فوتبال اردبیل در لیگ دسته ۳ کشور فراهم می‌شود - تسنیم | نیوز پارسی

شرایط حضور تیم فوتبال اردبیل در لیگ دسته ۳ کشور فراهم می‌شود

منبع: تسنیم

بازدید: 8

تاریخ: 1397/11/17

ساعت: 23:26


معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی گفت: با پیگیری رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل و اداره کل ورزش و جوانان استان شرایط حضور تیم فوتبال اردبیل در لیگ دسته سه کشور فراهم می‌شود و وزارت ورزش و جوانان حمایت لازم را دارد.

شرایط حضور تیم فوتبال اردبیل در لیگ دسته ۳ کشور فراهم می‌شود

عبدالحمید احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم دراردبیلاظهار داشت: با توجه به این که اردبیل تنها یک تیم فوتبال آن هم در لیگ دسته سه کشور دارد و هم‌اکنون این تیم با مشکلاتی مواجه شده است نیاز است تا شرایط ادامه حضور این تیم در لیگ دسته سه فوتبال کشور فراهم شود.

وی با بیان این که وزارت ورزش و جوانان حمایت‌های لازم را برای ادامه حضور تیم فوتبال اردبیل در لیگ دسته سه کشور انجام می‌دهد افزود: در این زمینه از مدیرکل ورزش و جوانان استان و هیئت فوتبال خواسته شده تا برنامه‌ریزی اساسی برای ادامه حضور تیم اردبیل در لیگ دسته سه داشته باشند.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی گفت: امیدواریم که تیم فوتبال اردبیل با قدرت در ادامه مسابقات فوتبال لیگ دسته سه کشور حاضر شود چرا که این تیم مردمی بوده و فوتبال طرفداران زیادی در استان دارد.

احمدی بیان کرد: باید شرایط و مقدمات لازم برای ادامه حضور تیم فوتبال اردبیل در لیگ دسته سه از طریق اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال فراهم شود تا این تیم بتواند با قدرت در مسابقات فوتیال لیگ دسته سه کشور ظاهر شود.

وی تصریح کرد: فوتبال ورزشی پرطرفدار بوده و این رشته ورزشی در اردبیل طرفداران زیادی دارد و با توجه به این که استان اردبیل فوتبالیست‌های بنامی را تحویل کشور داده انتظار می‌رود این استان یک تیم قوی داشته باشد.