شکست پیکان در خانه تیم صدرنشین - مهر | نیوز پارسی

شکست پیکان در خانه تیم صدرنشین

منبع: مهر

بازدید: 11

تاریخ: 1397/11/17

ساعت: 21:40


در چارچوب دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ برتر والیبال تیم صدرنشین شهرداری ورامین موفق شد تیم رده دومی پیکان را شکست دهد.

شکست پیکان در خانه تیم صدرنشین

 به گزارشخبرگزاری مهر، هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر روز چهارشنبه به پایان رسید. و در پایان تیم صدرنشین شهرداری ورامین تیم پیکان را شکست داد. گزارش مسابقات روز چهارشنبه در ادامه می آید:  

* کاله مازندران ۳ – شهرداری گنبد صفر
دیدار دو تیم شمالی والیبال ایران با برتری تیم میزبان به پایان رسید. کاله مازندران در ادامه فرم خوب خود موفق شد در این دیدار با پیروزی در سه ست متوالی شهرداری گنبد را شکست دهد تا به این ترتیب با یک برد قاطع زمین را ترک کند.

* دورنا ارومیه صفر – شهرداری تبریز ۳
تیم مهمان در این دیدار بهتر از میزبان خود عمل کرد و موفق شد و دورنا انتهای جدولی را شکست دهد. تبریزی ها که برای پیشرفت در جدول به این برد نیاز داشتند، موفق شدند در ارومیه حریف خود را در سه ست متوالی شکست دهند تا به این ترتیب یک برد شیرین را خارج از خانه کسب کنند.

*  شهروند اراک صفر – فولاد سیرجان ایرانیان ۳
سیرجانی ها در اراک حریف خود را با برتری قاطعانه شکست دادند تا به این ترتیب شانس خود را برای رسیدن به مرحله پلی آف به شکل چشم گیری افزایش دهند. تیم سیرجان در دیدار با شهروند اراک در سه ست متوالی برنده شد تا به این ترتیب در خارج از خانه یک برد شیرین را کسب کند.

*  سایپا ۳ – پیام مشهد ۲
دیدار جذاب دو تیم بالانشین جدول با برتری سایپا به پایان رسید. شاگردان اکبری و قوچان نژاد در پایان چهار ست به نتیجه تساوی دو بر دو رسیدند تا سرنوشت مسابقه در ست پنجم مشخص شود. در ست پنجم تیم سایپا توانست بهتر از حریف خود عمل کند تا به این ترتیب برنده این جدال مهم باشد.  

* عقاب نهاجا ۳ – شهرداری ارومیه ۲
سرنوشت یکی دیگر از دیدارهای جذاب لیگ برتر در ست پنجم مشخص شد. این دیدار جذاب و زیبا که میان دو تیم انتهای جدولی برگزار می شد با شروع خوب مهمان ارومیه ای همراه شد اما در ادامه عقابی ها با عملکرد خود بازی را در پایان چهار ست به تساوی کشاندند. در پایان ست پنجم تیم عقاب موفق شد حریف خود را شکست دهد تا به این ترتیب برنده نبرد حساس انتهای جدولی ها باشد.  

* شهرداری ورامین ۳ – پیکان ۲
تیم اول و دوم جدول در ورامین به مصاف یکدیگر رفتند. ورامینی ها که در دیدار رفت شکسته خورده بودند، با انگیزه زیادی پا به این دیدار گذاشتند و در دو ست اول برنده بودند اما در ادامه پیکان توانست ست های سوم و چهارم را به سود خود به پایان برساند تا بازی به ست پنجم کشیده شود. در پایان تیم شهرداری ورامین توانست با نتیجه سه بر دو برنده این مسابقه شود.  

مطالب مشابه




موضوعات داغ امروز


پرسپولیس بازی مجلس شورای اسلامی رژیم صهیونیستی فیلم عربستان سعودی علی لاریجانی تیم فوتبال پرسپولیس اسرائیل پرسپولیس تهران اخبار ورزشی لهستان هوآوی علی مطهری شکر پکن دانلود فیلم علی علیپور رپورتاژ آگهی دانلود فیلم با لینک مستقیم دلالان دانلود فیلم های دوبله فارسی با لینک مستقیم دانلود فیلم های دوبله فارسی دانلود فیلم های جدید با دوبله فارسی دانلود فیلم دوبله فارسی 720P دانلود فیلم دوبله فارسی 1080P دانلود فیلم دوبله فارسی توهین عذرخواهی تیم فوتبال پدیده حاجی دلیگانی قلم دوربین العین امارات پدیده شهر خودرو قاچاق دام IMDb دوبله فارسی هولوکاست سوگل طهماسبی تزیپی لیونی یحیی گل محمدی سرمربی First Man دانلود با لینک مستقیم رایگان آموزش سوئیچ بین صدای فارسی و انگلیسی دانلود صوت بصورت جداگانه کنیست فیلم First Man لیگ امارات گاریدو جشن تولد لاکچری دانلود فیلم First Man 2018 با زیرنویس فارسی دانلود فیلم First Man 2018 با لینک مستقیم First Man 2018 خلاصه داستان First Man دانلود First Man دانلود دوبله فارسی فیلم First Man 2018 دانلود دوبله فارسی فیلم نخستین انسان دانلود رایگان فیلم First Man 2018 دانلود زیرنویس فارسی فیلم First Man 2018 دانلود فیلم First Man 2018 دانلود فیلم First Man دوبله فارسی دانلود فیلم First Man دوبله فارسی با کیفیت 720 دانلود فیلم First Man دوبله فارسی بدون سانسور دانلود کاورFirst Man دوبله فارسی فیلم نخستین انسان عکسهای فیلم First Man کاور First Man

به روایت تصویر


به روایت ویدئو