صف‌های طولانی گوشت زیبنده کشورمان نیست - دانشجو | نیوز پارسی

صف‌های طولانی گوشت زیبنده کشورمان نیست

منبع: دانشجو

بازدید: 9

تاریخ: 1397/11/17

ساعت: 23:46


نماینده مردم قم در مجلس با بیان اینکه ملت ایران از تبعیض ومشکلات کشور ناراحت است، گفت: صف‌های طولانی گوشت زیبنده کشورمان نیست و دولت به جای رفع مشکلات اقتصادی نظیر گرانی گوشت افتخار می‌کند که مردم می‌توانند به صورت آنلاین گوشت بخرند.

صف‌های طولانی گوشت زیبنده کشورمان نیست

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو احمد امیرآبادی شامگاه چهارشنبه در نشست خبری دستاورد‌های انقلاب اسلامی که در مصلی قدس برگزار شد، اظهار داشت: یکی از وظیفه نمایندگان نظارت بر فعالیت مدیران استان است و دخالتی به عزل و نصب مدیران ندارند و وظیفه نماینده مجلس دفاع از حقوق مردم است.

وی افزود:در بودجه سال ۹۶، ۷۰۰ میلیارد تومان بودجه برای استان قم گرفتیم و تلاش می‌کنیم در بودجه سال آینده حدود ۵۳۰ میلیارد تومان برای شهرداری بودجه بگیریم

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مدیران باید در راستای خدمت به مردم تلاش کنند و حاشیه درست نکرده و اصل امور مورد توجه باشد.

عضو هیئت رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه استان قم نیازمند فرودگاه است، تصریح کرد: آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی مخالف جدی فرودگاه قم بود، ولی اسلامی وزیر جدید راه و شهرسازی این قول را داده است که نسبت به تکمیل پروژه فرودگاه اهتمام داشته باشد.

امیرآبادی ادامه داد: ملت ایران از تبعیض ومشکلات کشور ناراحت است، صف‌های طولانی گوشت زیبنده کشورمان نیست و دولت به جای رفع مشکلات اقتصادی نظیر گرانی گوشت افتخار می‌کند که مردم می‌توانند آنلاین گوشت بخرند.

وی با بیان اینکه ۹۰۰ هزار میلیارد تومان هزینه بنزین برای سال آینده است، گفت: ۱۰۵ میلیون لیتر بنزین تولید داریم و ۱۰۰ میلیون لیتر مصرف بنزین داریم که بر اساس پیش بینی مرکز پژوهش‌های مجلس باید در آینده روزانه ۱۵۰ میلیون لیتر بنزین وارد کشور شود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: ۱۷ میلیون خودرو در کشور وجود دارد که این تعداد برای ۲۵ میلیون خانوار نیست، برخی افراد ۳ خودرو دارند و کسانی که خودرو‌های بیشتری دارند از یارانه بنزین بیشتری بهره مند می‌شوند و این موضوع خلاف عدالت است.

عضو هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: دولت باید تلاش کند حداقل نیاز‌های مردم را به دست آن‌ها برساند، ارزاق عمومی و کالا‌های اساسی و دارو از جمله نیاز‌های مردم است که باید به راحتی و بدون مشکل در اختیار آن‌ها قرار بگیرد.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو