طبس یکی از مقاصد گردشگری کشور / افزایش میزان اقامت در شهرستان - مهر | نیوز پارسی

طبس یکی از مقاصد گردشگری کشور / افزایش میزان اقامت در شهرستان

منبع: مهر

بازدید: 5

تاریخ: 1398/1/6

ساعت: 08:30


طبس - معاون گردشگری و رئیس ستاد خدمات سفر کشور با اشاره به اینکه طبس یکی از مقاصد گردشگری کشور است، گفت: متوسط ساعات اقامت در این شهرستان از شش ساعت به دوشبانه روز رسیده است.

طبس یکی از مقاصد گردشگری کشور / افزایش میزان اقامت در شهرستان

به گزارشخبرنگار مهر، معاون گردشگری و رئیس ستاد خدمات سفر کشور شب گذشته از شهرستان طبس بازدید کرد و از نزدیک در جریان ارائه خدمات به مسافران قرار گرفت.

در این بازدید خلیلی سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه طبس، مدیرکل نظارت و ارزیابی بر خدمات گردشگری کشور مدیرکل و معاون گردشگری خراسان جنوبی حضور داشتند و از تأسیسات خدماترسانبه مسافرین نوروزی سرکشی شد و مشکلات احتمالی مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین دکتر ولی تیموری و هیئت همراه در این سفر به حرم مطهر حضرت حسین بن موسیالکاظم(ع)در طبس تشرف یافتند.

تیموری معاون گردشگری و رئیس ستاد خدمات سفر کشور در جریان بازدید از شهرستان طبس با اشاره به اینکه طبس یکی از مقاصد گردشگری کشور است، افزود: متوسط ساعات اقامت در این شهرستان از شش ساعت به دو شبانه روز رسیده است.

وی با بیان اینکه زیرساخت‌های پذیرایی و اقامت مناسبی در شهرستان‌های استان فراهم شده است، بیان داشت: مسافران با جدی گرفتن هشدارهای مدیریت بحران سفر ایمن را در پیش بگیرند.

وی گفت: ستادهای خدمات سفر آمادگی کامل برای ارائه خدمات سفر به مسافران را دارند و باید تمام تمهیدات لازم در خصوص اطلاع رسانی و ارائه خدمات به مسافران اندیشیده شود.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو