عاقبت دردناک دزدی که قصد سرقت از ورزشکار زن UFC را داشت (عکس) - طرفداری | نیوز پارسی
عاقبت دردناک دزدی که قصد سرقت از ورزشکار زن UFC را داشت (عکس)

عاقبت دردناک دزدی که قصد سرقت از ورزشکار زن UFC را داشت (عکس)


منبع: طرفداری

بازدید: 13

تاریخ: 1397/10/24

ساعت: 21:32


دزدی که به کاهدان زد!

طرفداری- چند شب پیش، اتفاق جالبی در شهر ریو در کشور برزیل رخ داد. اتفاقی که می تواند درس بزرگی لاقل برای اوباش این شهر به حساب بیاید.

شاید علاقه مندانِ مسابقات UFC نام پولیانا ویانا، ورزشکار زن این رقابت ها را شنیده باشند. اما دزدی که به قصد سرقت گوشی همراه ویانا، به سراغ او آمده بود روحش هم خبر از اینکه تا دقایقی بعد چه سرنوشت دردناکی در انتظارش خواهد بود، نداشت. ماجرا از این قرار است که پولیانا، منتظر تاکسی بوده که فردی به وی نزدیک شده و قصد سرقت گوشی او را دارد. ورزشکار زنِ مسابقات UFC در این باره می گوید:

او بسیار مرموز به نظر می رسید و دیدم که آرام آرام به من نزدیک می شود و کنارم نشست و سپس ازم پرسید که ساعت چند است؟ من به او ساعت را گفتم اما این فرد همچنان نشسته بود و نمی رفت و در این لحظه من تلفن همراهم را که در دستم بود در کمرم گذاشتم که ناگهان او به من گفت که بی هیچ حرکتی تلفنت را به من بده و فکر واکنشی به سرت نزند چراکه من مسلحم!

پولیانا در ادامه می گوید:

سپس دیدم چیزی شبیه تفنگ که پوشانده شده بود به سمت من گرفت اما من متوجه شدم که آن نمی تواند یک تفنگ واقعی باشد پس بلند شدم و دو ضربه مشت به صورتش زدم و با یک لگد او را به زمین انداختم و با یک فن ریر نیکد چوک او را تسلیم کردم.

سپس از عابرانی که سر رسیدند خواستم تا با پلیس تماس بگیرند. من در حالی که دست او را پیچانده بودم منتظر پلیس شدم و او مدام از من می خواست که رهایش کنم. پلیس ها که آمدند به دلیل شرایط بد جسمی سارق ابتدا او را به اورژانس رساندند و سپس بازداشتش کردند.

بله! این سارق در واقع به کاهدان زده بود و اگر تصورش را می کرد که کسی که قصد سرقت از او را دارد از ورزشکاران سازمان UFC است، شاید هیچگاه به خود جرات نمی داد تا با پولیانا ویانا روبرو شود. این خبر به ما می گوید که یادگیری اصول دفاع شخصی و آمادگی در چنین شرایطی می تواند تا چه اندازه برای هر مرد و زنی مفید باشد.

مطالب مشابه