عماد محمد، بازیکن سابق تیم ملی عراق: برابر ایران باید با احتیاط بازی کنیم؛ عراق یکی از قدرتمندترین تیم‌های قاره آسیا است - طرفداری | نیوز...

عماد محمد، بازیکن سابق تیم ملی عراق: برابر ایران باید با احتیاط بازی کنیم؛ عراق یکی از قدرتمندترین تیم‌های قاره آسیا است

منبع: طرفداری

بازدید: 29

تاریخ: 1397/10/24

ساعت: 21:32


عماد محمد، بازیکن سابق تیم ملی عراق: برابر ایران باید با احتیاط بازی کنیم؛ عراق یکی از قدرتمندترین تیم‌های قاره آسیا است

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال عراق گفت که این تیم باید برابر ایران با احتیاط گام به میدان بگذارد.

طرفداری- عماد محمد، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال عراق در خصوص حساسیت دیدار ایران و عراق درجام ملت های آسیاگفت:

این یک مسئله طبیعی است که بازی تیم ملی فوتبال عراق برابر ایران مهم و حساس محسوب می‌شود. هر 2 تیم برای صدرنشینی گروه D و قهرمانی در جام ملت‌های آسیا 2019 مبارزه می‌کنند.

به گزارش تسنیم،بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال عراق افزود:

باید برابر ایران با احتیاط بازی کنیم زیرا بازیکنان بسیار خوبی دارند. به بازیکنانی در ترکیب عراق نیاز داریم که بتوانند مسئولیت‌های خود در خط دفاعی و حمله را به خوبی ایفا کنند. آنها همچنین باید با مهار توانمندی‌های بازیکنان ایران بازی را کنترل کنند.

عماد محمد درباره اهمیت صدرنشینی گروه D جام ملت‌های آسیا و رویارویی با تیم سوم جدول رده‌بندی دیگر گروه‌ها در مرحله حذفی گفت:

سرچکو کاتانتس، سرمربی عراق باید ترکیب مناسب و خوبی را برای بازی با ایران روانه میدان کند. عراق یکی از قدرتمندترین تیم‌های قاره آسیا است و باید علاوه بر دفاع از این هویت تعادل مناسبی در خطوط دفاعی و حمله خود ایجاد کند.

تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق ساعت 19:30 چهارشنبه هفته جاری در آخرین بازی گروه D جام ملت‌های آسیا 2019 به مصاف هم می‌روند.

مطالب مشابه