غیاثی: وزارت خواستار مربی خارجی برای احسان حدادی است/ نمی توان هزینه گزاف کرد - ایسنا | نیوز پارسی

غیاثی: وزارت خواستار مربی خارجی برای احسان حدادی است/ نمی توان هزینه گزاف کرد

منبع: ایسنا

بازدید: 24

تاریخ: 1397/8/20

ساعت: 04:17


غیاثی: وزارت خواستار مربی خارجی برای احسان حدادی است/ نمی توان هزینه گزاف کرد

تیمور غیاثی سخنگوی فدراسیون دوومیدانی در گفت و گو با ایسنا در مورد آغاز اردوهای تیم ملی دوومیدانی و انتخاب نفرات برای این اردوها اظهار کرد: در جلسه سازمان تیم های ملی که چهارشنبه برگزار شد تا حدودی در مورد اردوها صحبت شد اما چیزی مصوب نشد. اسامی نفرات ملی پوش هم هنوز نهایی نشده است. دوشنبه این هفته در جلسه دیگر سازمان تیم های ملی برای انتخاب نفرات، زمان آغاز اردوها و مربیان تصمیم گیری خواهد شد و همه چیز مشخص می شود.

غیاثی در پاسخ به این سوال که آیا مربیان تیم ملی داخلی هستند یا خارجی خاطرنشان کرد: همه مربیان داخلی خواهند بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تنها مربی احسان حدادی خارجی خواهد بود گفت: حدادی از این کار جدا است. او ورزشکار ویژه است. ان شاالله قرار است با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک جلسه ای داشته باشیم و در این مورد صحبت کنیم.

سخنگوی فدراسیون دوومیدانی در پاسخ به این پرسش که آیا فدراسیون نمی خواهد در این مورد هزینه انجام دهد گفت: فدراسیون ندارد که هزینه کند. هرچه داشت هزینه کرد. اکنون هم با توجه به شرایط اقتصادی کشور بودجه‌های نهادها به خصوص وزارت ورزش آن چنان نیست که بخواهیم هزینه گزافی را انجام دهیم. از طرفی خود وزارت ورزش طالب این موضوع است و ما هم باید مشاوره و تحلیل کنیم تا یک مربی خوب بیاید و حدادی عقب نیفتند.

وی خاطرنشان کرد:‌ اکنون در شرایطی هستیم که آن چنان مسابقه نیست و زمان تمرکز بر تمرینات پرفشار است. به همین دلیل فرصت خوبی است که در مورد این موضوع صحبت کنیم. حدادی درخواستی را طی یک نامه داشت که جواب او را هم دادیم. منتهی حدادی قبول نکرد.

وی گفت: ما انتخاب مربی خارجی را قبول داریم و حتما برای او مربی خارجی خواهیم گرفت اما متاسفانه به دلیل نداشتن بودجه مخصوصا بودجه ارزی خواستیم که فدراسیون و حدادی مقداری با هم همکاری و تعامل داشته باشند. ماساژور و اردوهای خارجی فعلا تعطیل است.  چون یک بلیط هواپیما برای رفت و آمد ۶۰ تا ۷۰ میلیون قیمت آن است. این ها چیزهایی است که یکبار اتفاق نمی افتد به دفعات اتفاق می افتد. البته به هر صورت درستش می کنیم. نمی گذاریم حدادی که ورزشکار آفتخار آفرین ما است زمین بماند.

برچسب ها: تیمور غیاثی

مطالب مشابه