فایتر آمریکایی تا به حال ناک اوت نشده بود/ خوشحالم عیدی کوچکی به مردم ایران دادیم - میزان | نیوز پارسی

فایتر آمریکایی تا به حال ناک اوت نشده بود/ خوشحالم عیدی کوچکی به مردم ایران دادیم

منبع: میزان

بازدید: 4

تاریخ: 1397/12/26

ساعت: 15:50


خبرگزاری میزان- علیرضا استکی مربی اختصاصی امیر علی‌اکبری گفت: فایتر آمریکایی تا به حال ناک اوت نشده بود اما علی‌اکبری کار او را در همان راند اول یکسره کرد.

فایتر آمریکایی تا به حال ناک اوت نشده بود/ خوشحالم عیدی کوچکی به مردم ایران دادیم
علیرضا استکیدر گفت‌وگو با خبرنگارگروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص پیروزیامیر علی‌اکبریدر آخرین مبارزه خود اظهار داشت: پیش‌بینی می‌کردیم که امیر در این مبارزه هم پیروز شود، اما ناک اوت کردن فایتر آمریکایی کار بسیار دشواری بود، چون او تا به حال ناک اوت نشده بود.

وی افزود: برای این مبارزه برنامه‌ریزی داشتیم و خدا را شکر می‌کنم که امیر در همان راند اول کار «گراوس» را یکسره کرد و اجازه نداد کار به رأی داوران بکشد. این فایتر آمریکایی در ۹ مبارزه آخر خود به پیروزی رسیده بود، اما ما از سد او گذشتیم.

مربی اختصاصی امیر علی‌اکبری ادامه داد: این آخرین مبارزه امیر در سازمان AKA بود و خود علی‌اکبری در خصوص اینکه در این سازمان می‌ماند یا می‌رود تصمیم خواهد گرفت.

استکی در پایان خاطر نشان کرد: از اینکه سال ۹۷ را با یک پیروزی شیرین به پایان رساندیم و عیدی کوچکی به مردم عزیز کشورمان دادیم بسیار خوشحال هستم و امیدوارم روند پیروز‌ی‌های علی‌اکبری در سال ۹۸ هم ادامه داشته باشد.

مطالب مشابه




به روایت تصویر


به روایت ویدئو