فتاحی: قرار بود بازی لغو شود اما پرسپولیس را جریمه می‌کنیم - مشرق نیوز | نیوز پارسی

فتاحی: قرار بود بازی لغو شود اما پرسپولیس را جریمه می‌کنیم

منبع: مشرق نیوز

بازدید: 12

تاریخ: 1397/11/17

ساعت: 21:04


رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر گفت: می‌خواستیم بازی را لغو کنیم ولی به احترام هوادارانی که به ورزشگاه آمدند بازی را برگزار کردیم.

فتاحی: قرار بود بازی لغو شود اما پرسپولیس را جریمه می‌کنیم
به گزارش مشرق،سعید فتاحیدر خصوص صحبت‌هایی که مبنی بر لغو بازیپرسپولیسکرده بود گفت: طبق اساسنامهسازمان لیگتبلیغات دور زمین مربوط به سازمان لیگ، فدراسیون و …است ولی با توجه به اینکه ورزشگاه آزادی به غلط برای این دیدارتبلغیاتگرفته بود اعلام کردیم بازی باید لغو شود! با توجه به اینکه درآمد تبلیغات حق باشگاه‌ها است می‌خواستیم بازی را لغو کنیم ولی به احترام هوادارانی که به ورزشگاه آمدند بازی را برگزار کردیم.
بیشتر بخوانید:

وی افزود: البته گزارش این اقدام را به فدراسیون و کمیته انضباطی فرستادیم و مطمئناً این موضوع را پیگیری خواهیم کرد و قطعاً تیم پرسپولیس جریمه خواهد شد.(میزبان بازی پرسپولیس بود).

فتحی در خصوص اینکه استقلال به دربی اعتراض دارد گفت: اصلاً این موضوع نیاز به بررسی ندارد. استقلال نامه نزده و شما خبرنگاران این موضوع را از خودتان در آوردید. برنامه مسابقات از ۳ ماه قبل اعلام شده بود. هفته بیست و سوم قرار بود در عید نوروز برگزار شود ولی قرعه کشی انجام دادیم و مقرر شد دربی در آن زمان برگزار شود. بازی پرسپولیس و فولاد هم هفتهاینده۲ ساعت زودتر برگزار می‌شود.

منبع: فارس

مطالب مشابه