فولکس واگن شراکتی را با آمازون آغاز می‌کند - عصر ایران | نیوز پارسی

فولکس واگن شراکتی را با آمازون آغاز می‌کند

منبع: عصر ایران

بازدید: 2

تاریخ: 1398/1/26

ساعت: 18:24


VW قصد دارد تا از راهکارهای اینترنت اشیاء، یادگیری ماشین، تحلیلی و رایانشی AWS برای کاراتر شدن تجهیزات مونتاژ، کیفیت خودروها و انعطاف‌پذیری در تولید استفاده کند.

فولکس واگن شراکتی را با آمازون آغاز می‌کند

خدمات وب آمازون (AWS)وفلوکس واگن (VW)وارد یک توافق جهانی چندساله برای ایجاد «ابر صنعتی فولکس واگن» شدند. طبق بیانیه این شرکت، ابر صنعتی فولکس واگن «یک پلتفرم تولید دیجیتال مبتنی بر ابر» است که برای تسهیل فرایندهای تولیدی و تدارکاتی VW استفاده می‌شود.

به گزارش ایتنا به نقل از سیودایو، VW قصد دارد تا از راهکارهای اینترنت اشیاء، یادگیری ماشین، تحلیلی و رایانشی AWS برای کاراتر شدن تجهیزات مونتاژ، کیفیت خودروها و انعطاف‌پذیری در تولید استفاده کند. داده‌های آن از 122 کارخانه تولیدی فولکس واگن کسب خواهند شد.

بنا بر این اعلامیه، VW یک دریاچه داده برای آنالیز داده‌ها است، که بر روی Amazon S3 قابل دسترسیست. این خودروساز از SageMaker آمازون نیز برای دانشمندان داده‌ها استفاده خواهد کرد تا به ساخت، آموزش و استقرار مدل‌های ML برای ماشین‌آلات و عملیاتهای کارخانه کمک کند.

به گفته میلر، یک تحلیلگر موسسه فورستر، این روند رایجیست که شرکت‌ها بودجه‌های باریشان را میان ارائه‌دهندگان متنوعی تقسیم می‌کنند، و پیش از اعلامیه‌های ابری VW، این کمپانی از مایکروسافت و AWS برای ورکلودهای تولیدیش استفاده می‌کرد.

بنا بر اعلامیه اکتبر این کمپانی، شراکت با مایکروسافت بر تجربه راننده از «لحظه‌ای که وارد خودرو شده، از آن استفاده می‌کند و آن را ترک می‌کند» متمرکز است. رایانش ابری محور هر دو شراکت است، ولی موارد استفاده آن متغیر هستند.

میلر گفت: «VW همچنین یکی از اولین استفاده‌کنندگان از ابر منبع باز OpenStack در داخل دیتاسنترهایش بوده است». استفاده از ابرهای متعدد برای ورکلودهای مختلف روش رایج بیشتر شرکت‌هاست.

میلر گفت که ولی «فرایندهای تولید و تدارکات که باید توسط ابر صنعتی بسط داده شوند خیلی گسترده‌تر از صرفا ساخت و اجرای اپلیکیشن‌هایی را شامل می‌شوند به طور معمول می‌توانند با یک ارائه‌دهنده ابر عمومی مانند AWS میزبانی شوند».

ابزارهایی که درون این ارائه‌دهندگان راهکارها وجود دارند (مانند IoT، ML و رایانش لبه) رقابت بین شرکت‌هایی مانند مایکروسافت و AWS را داغتر می‌کنند.

به گفته میلر، برخورداری از گزینه‌های کارآمد برای پلتفرم IoT صنعتی «که از سنسورها در کف کارخانه تا ابزارهای تحلیلی، داشبوردها، و اپلیکیشن‌ها در اتاق کنترل را دربرمی‌گیرند» به امتیازی بزرگ برای فروشندگان و مشتریان بالقوه تبدیل خواهد شد.

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


ایران استقلال اقتصاد پاکستان فیلم اصلی سامسونگ اپل اخبار اقتصادی خبرگزاری حوزه کد ویدیو پلی‌استیشن 4 موبایل لیبی سودان نوآوری Sony تکنولوژی عباس عبدی سید حسین حسینی کوالکام قرارداد سیدمهدی رحمتی روز ارتش پلی استیشن 3 پلی استیشن 5 آسانژ Playstation 5 کمپانی سونی آلرژی در نوزادان همایش دکترین مهدویت مرکز فقهی ائمه اطهار عفونت در نوزادان اخبار کنسول های بازی کمپانی مایکروسافت Brad Pitt واکسن نوزادان کمپانی AMD محمد علی یحیوی مصاحبه یحیوی عکس‌هایی از فیلم گشت ارشاد خبر مهم آنجلینا جولی معتاد شد عکس عکس های افراد معروف در فرودگاه ها عکسهایی از مراسم عروسی هیفا وهبی آخر عاقبت تام و جری مثل میگ میگ معلوم شد عکس عکس هایی از چپ‌ دست‌ های معروف سینمای هالیوود کمپانی Sony ساخت قاب عکس رژه موشک ایمنی در نوزادان سهم ایران تنها یک دهم درصد از بازار روسیه است اعلام رسمی ساخت کنسول نسل جدید خود پلی استیشن 5 قیمتی کمتر از ۵۰۰ دلار خواهد داشت لیست بازی‌های افشا شده‌ی هنگام عرضه‌ی این کنسول رویداد E3 2019 تجارت ترجیهی

به روایت تصویر


به روایت ویدئو