قطبی: بعضی وقت‌ها فوتبال بازی ریاضی نیست؛ دیدار مقابل ماشین سازی بهترین بازی ما نبود - طرفداری | نیوز پارسی

قطبی: بعضی وقت‌ها فوتبال بازی ریاضی نیست؛ دیدار مقابل ماشین سازی بهترین بازی ما نبود

منبع: طرفداری

بازدید: 5

تاریخ: 1398/1/9

ساعت: 22:11


قطبی: بعضی وقت‌ها فوتبال بازی ریاضی نیست؛ دیدار مقابل ماشین سازی بهترین بازی ما نبود

افشین قطبی می‌گوید همیشه از وقتی که مربی پرسپولیس بودم خاطره خوبی از تبریز داشته است.

طرفداری- افشین قطبی، سرمربی فولاد خوزستان پس از پیروزی تیشم مقابل ماشین سازی تبریز در هفته بیست و سوم لیگ برتر اظهار داشت از نظر من یکی از بهترین بازی‌های ما نبود. صحنه‌هایی بود که خیلی خوب کار نکردیم و فقط برخی از بازیکنان ما تاثیر گذار بودند.

افشین قطبیسرمربی تیم فولاددر پایان این دیدار، اظهار داشت:

پیروزی مهم بود برای باشگاه فولاد و بازی خیلی سختی بود همان طور که پیش بینی کردیم. در برف و سرما تمرین کردیم. می خواستید کت و دستکش بپوشید خیلی هوا سرد بود.باید عادت کنیم در هر شرایط سختی بازی کنیم.

به نقل ازفارس، وی ادامه داد:

از نظر من یکی از بهترین بازی‌های ما نبود. صحنه‌هایی بود که خیلی خوب کار نکردیم و فقط برخی از بازیکنان ما تاثیر گذار بودند. از حرکت ترکیبی به گل رسیدیم در نیمه دوم چند موقعیت داشتیم می توانستیم به گل دوم برسیم. به باشگاه و بازیکنان تبریک می گویم.  از تبریزی ها به خاطر مهمان نوازی تشکر می کنم. با کادر فنی خودمان صحبت کردم، می خواهیم یک کار فرهنگی برای فوتبال شروع کنیم. از امروز تا آخر فصل می خواهیم به خیریه پول بدهیم تا به دست سیل زدگان برسد. از همه بازیکنان و مربیان می خواهم به ما کمک کنند.

وی در ادامه افزود:

من همیشه از وقتی که مربی پرسپولیس بودم خاطره خوبی از تبریز داشتم و حس بسیار خوبی از مردم این شهر دارم. آنها برخورد خوبی با ما داشتند و من احساس خوبی به تیم تبریز دارم. همیشه در این شهر پیروز شدم. بازی رفت را اینجا بردیم. احساس می کنم به خانه خودمان آمده‌ایم. این احساس را دوست دارم.

سرمربی فولاد در ادامه عنوان کرد:

بازی ‌های خیلی مهم در تبریز انجام دادیم. سال نو را خیلی خوب در اینجا شروع کردیم. ما با انگیزه بالا بازی را شروع کردیم. بعضی وقت‌ ها فوتبال بازی ریاضی نیست. ما در نیم فصل خیلی خوب بازی کردیم اما نتیجه نگرفتیم.

مطالب مشابه