لیکنز: وضعیت جدول چیز‌های دیگری به من می‌گوید - خبر ورزشی | نیوز پارسی

لیکنز: وضعیت جدول چیز‌های دیگری به من می‌گوید

منبع: خبر ورزشی

بازدید: 2

تاریخ: 1397/12/26

ساعت: 16:38


تراکتورسازی با قدرت به راه خود ادامه می دهد و به دنبال رقم زدن اتفاقات جدید در فصل هجدهم و رسیدن به عنوان قهرمانی است.

به گزارش خبرورزشی، ژرژ لیکنز سرمربی بلژیکی تراکتورسازی تبریز بعد از کسب پیروزی مقابل پدیده در سومین فینال نیم فصل دوم تیمش در خانه، به کشور خود برگشت تا به بهانه تعطیلات نوروزی، چند روزی را در کنار خانواده سپری کند.
او، اما قبل از ترک ایران، در مصاحبه‌ای گفت: «خوشحالی مضاعفی بابت کسب پیروزی مقابل پدیده دارم، چون هم بازیکنانم خیلی خوب بازی کردند و هم یک گام به هدف‌های مان نزدیک شدیم. هدف ما کسب برد، برد و برد است و تا به حال برای گرفتن مساوی بازی نکرده ایم.»
لیکنز با اشاره به جو فوق العاده‌ای که تماشاگران تراکتورسازی در روز میزبانی از پدیده ساختند، ادامه داد: «همیشه از آن‌ها تقدیر می‌کنم و این کوچک‌ترین کاری است که می‌توانم انجام بدهم. بازیکنان من می‌دانند که برای شاد کردن این هواداران باید تا چه حد تلاش کنند و با چه سختی‌هایی بجنگند. همه ما یک گروه خوب را تشکیل دادیم و می‌توانید نتیجه کارمان را ببینید. مشغول کسب پیروزی مقابل حریفان هستیم و فعلا ناکامی جبران ناپذیری نداشتیم. من این روند را دوست دارم و می‌خواهم آن را با قدرت بیشتری ادامه بدهم، اما حالا وقت تعطیلات و استراحت است.»
لیکنز در خصوص وضعیت بدنی و روحی بازیکنانش اضافه کرد: «خوشحالم که بگویم همه آن‌ها قبراق و سرحال هستند. مصدویتی برای مسعود شجاعی پیش آمد که ما را نگران کرد، ولی می‌دانم که حالش خوب است. باقی بازیکنان به تعطیلات می‌روند و هفته دیگر تمرین را از سر می‌گیریم؛ با انرژی بیشتر و روحیه بهتر.»
سرمربی بلژیکی تراکتورسازی در خصوص اینکه آیا با چنین روندی، تیمش قهرمان لیگ ایران می‌شود یا نه، گفت: «این بحث، به کمی تمرکز و اطمینان بیشتر احتیاج دارد. قطعا می‌خواهم تیمم به بهترین جایگاه ممکن برسد، ولی وضعیت جدول چیز‌های دیگری به من می‌گوید. به همین علت از شما می‌خواهم اجازه بدهید در هفته‌های آینده در مورد قهرمانی صحبت کنیم.»

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو