مرکزی| ۴۷ پروژه با اشتغالزایی ۳۲۷ نفر در شهرستان کمیجان به صورت هم‌زمان افتتاح شد - تسنیم | نیوز پارسی

مرکزی| ۴۷ پروژه با اشتغالزایی ۳۲۷ نفر در شهرستان کمیجان به صورت هم‌زمان افتتاح شد

منبع: تسنیم

بازدید: 7

تاریخ: 1397/11/17

ساعت: 23:46


هم‌زمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر ۴۷ پروژه با ارزش ریالی ۴۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار و اشتغالزایی ۳۲۷ نفر در کمیجان افتتاح شد.

مرکزی| ۴۷ پروژه با اشتغالزایی ۳۲۷ نفر در شهرستان کمیجان به صورت هم‌زمان افتتاح شد

به‌گزارشخبرگزاری تسنیمازکمیجان، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی استاندار مرکزی ظهر امروز به همراه نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی در ششمین روز از دهه مبارک فجر به شهرستان کمیجان سفر کرد و ضمن دیدار با مردم این شهر با جانباز 35 درصد اسکندر زرگری که در روستای کلوان شلمچه مجروح شده بود، دیدار کرد.

وی در ادامه سفر به شهرستان کمیجان مرکز معاینه فنی خودروهای سبک شهر میلاجرد با مساحت یک هزار و 600 متر مربع و زیربنای 700 متر را که در مدت سه ماه ساخته شده بود افتتاح کرد، به منظور این مرکز یک میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه شده که از منبع آورده شخصی بوده و 500 میلیون هم نیاز دارد که برای 14 نفر اشتغال فراهم کرده به طوری که هفت نفر در این مرکز مشغول به کار هستند.

در ادامه سفر، سیدعلی آقازاده به شهرستان کمیجان، مجتمع پذیرایی و اقامتی میلاد شهر میلاجرد با مساحت 6 هزار و 500 متر مربع و زیربنای یک هزار و 100 متر مربع که یک میلیارد و 650 میلیون تومان برای آن هزینه شده افتتاح شد، این مجتمع در سه طبقه به‌طوری که دوطبقه همکف و طبقه اول تالار پذیرایی خانم و آقا است ساخته شده و همچنین طبقه سوم نیز 10 سوئیت اقامتی دارد که این پروژه اشتغال‌زایی 10 نفر مستقیم و 8 نفر غیرمستقیم را به دنبال دارد.

وی در ادامه سفر خود اتاق عمل بیمارستان امام علی(ع) با مساحت 263 متر مربع که دو اتاق عمل و یک اتاق ریکاوری دارد را هم افتتاح کرد، اعتبار این اتاق عمل 21 میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت بهداشت و درمان،  کمک‌های بانکی خدمات جراحی و جراحی زنان بوده که اشتغال 20 نفر را به دنبال دارد، آقازاده اتاق امحاء زباله را هم در این شهرستان افتتاح کرد.

اتاق امحا زباله با مساحت 84 متر مربع و اعتبار 2 میلیارد و 100 میلیون ریال از محل کمک‌های بلاعوض بانک ملی است و امحاء زباله‌های عفونی بیمارستان به میزان 35 کیلوگرم است.

استاندار مرکزی در ادامه سفر خود به شهرستان کمیجان فاز دوم و سوم شرکت صنایع پزشکی سیما‌طب به مساحت 5 هزار متر مربع و اعتبار 75 میلیارد ریال و تولید سالانه 250 هزار دستگاه که در سال اشتغال مستقیم 40 نفر و غیرمستقیم 200 نفر دارد را هم افتتاح کرد.

آقازاده در سفر خود به این شهرستان پیش تصفیه‌خانه فاضلاب شرکت شگالیو که تولیدکننده انواع پنیر پیتزا است، به وسعت 50 در 24 و اعتبار هفت میلیارد ریال آورده شخصی را هم افتتاح کرد که ظرفیت تولید 10 متر مکعب در ساعت را دارد و اشتغال 12 نفر را دارد.به روایت تصویر


به روایت ویدئو