مرگ ۵۶۶ تن بر اثر تصادف طی ۱۱ ماه در فارس - ایسنا | نیوز پارسی

مرگ ۵۶۶ تن بر اثر تصادف طی ۱۱ ماه در فارس

منبع: ایسنا

بازدید: 3

تاریخ: 1397/12/26

ساعت: 16:46


مرگ ۵۶۶ تن بر اثر تصادف طی ۱۱ ماه در فارس

به گزارش ایسنا، محمد جواد مرادیان یکشنبه ٢٦ اسفند در یک کنفرانس خبری گفت: در ۱۱ ماه گذشته، ۵۹۸ هزار ۵۴۴ تماس با سامانه ۱۱۵ اورژانس فارس برقرار شده است.

او با بیان اینکه این عدد در مقایسه آمار سال گذشته ۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد، افزود: این تعداد تماس‌ها منجر به ۲۱۲ هزار ۵۰۸ ماموریت انجام شده که نسبت به پارسال ۲ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

مرادیان تعدادماموریت‌ها و اعزام آمبولانس‌ها به محل حادثه را ۴۳ هزار و ۵۶۲ مورد اعلام و خاطرنشان کرد: این آمار نسبت به پارسال کاهش یک درصد را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه تعداد ۱۵ هزار و ۴۳۷ نفر از مصدومان بصورت سرپایی در محل درمان شدند، ادامه داد: تعداد ۵۲ هزار و ۵۰۳ مصدم به مراکز درمانی انتقال یافتند که نسبت به پارسال ۲ درصد افزایش داشته است.

رئیس اورژانس فارس بیان کرد: متاسفانه در این مدت ۵۶۶ نفر در سر صحنه جان خود را از دست دادند که نسبت به مدت مشابه پارسال ۶ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

مرادیان ضمن تشکر از تلاش شبانه روزی تمامی پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی، تاکید کرد: با توجه به سفرهای نوروزی اورژانس آماده‌تر از همیشه جهت ارائه خدمات به همشریان عزیز و مسافران است.


برچسب ها: تصادف

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو