مریل استریپ به زنان کوچک پیوست/بازسازی داستان محبوب و نوستالژیک دوران کودکی - میزان | نیوز پارسی
مریل استریپ به زنان کوچک پیوست/بازسازی داستان محبوب و نوستالژیک دوران کودکی

مریل استریپ به زنان کوچک پیوست/بازسازی داستان محبوب و نوستالژیک دوران کودکی


منبع: میزان

بازدید: 11

تاریخ: 1397/10/24

ساعت: 22:52


خبرگزاری میزان- مریل استریپ بازیگر مطرح سینمای جهان و رکورددار اسکار، گلدن گلوب و سایر جشنواره‌های سینمایی به فیلم سینمایی "زنان کوچک" پیوست.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان،مریل استریپبازیگر مطرح سینمای جهان و رکورددار اسکار، گلدن گلوب و سایر جشنواره‌های سینمایی به فیلم سینمایی "زنان کوچک" پیوست.

این فیلم بر پایه رمان معروف زنان کوچک نوشتهلوییزا می الکات توسطگرتا گرووینگبه فیلمنامه مبدل شده و خود گرووینگ کارگردانی آن را بر عهده گرفته است. البته پیش از این نسخه های متنوع و گوناگونی از زنان کوچک ساخته شده که یکی از معروف‌ترین آنها برای ایرانیان انیمیشنی با همین نام بود.

علاوه بر مریل استریپ،سیروشا رونان، تیموتی شلمی، فلورانس پگ، لورا درن، اما واستون، جیمز نورتون و الیزابت اسکالن از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند. بر اساس آخرین اخبار این فیلم فیلمبرداری خود را به پایان رسانده و بیست و پنجم دسامبر امسال اکران می شود.

شخصیت محوری داستان، دختری است ۱۵ ساله لاغر و قد بلند که مغرور، رک، جسور، اصولی و وفادار است. علاقه‌مند به خواندن و نوشتن، که صفحه به صفحه کتاب و نمایشنامه می‌نویسد. او خود را به شکل یک پسر در می‌آورد و دوست ندارد که به علت دختر بودن در همهٔ کار‌ها محدودیت داشته باشد.

مریل استریپ به زنان کوچک پیوست/بازسازی داستان محبوب و نوستالژیک دوران کودکی//////////////////////دوشنبه

بهترین و صمیمی‌ترین دوست او تئودور (لاری) لارنس است که جو او را تدی صدا می‌زند. جو معلم اخلاق و محرم راز خواهر خود، بت می‌باشد. اسم کامل او ژوزفین است و به عنوان همدم در خانهٔ عمهٔ پیر خود کار می‌کند.

مگ بزرگترین دختر خانواده است و به بچه‌های مردم درس می‌دهد. او زیباست و چون بیش تر ازهمه زندگی مجلل گذشته‌شان را به خاطر می‌آورد بیش تر از سه خواهر خود طرفدار تجمل و ثروت است و دوست دارد ثروتمند شود. او معلم اخلاق ایمی است. نام کامل مگ، مارگارت است.

مطالب مشابه