مسیر سالنگ مسدود می شود و راه بدیل، دوشی – بامیان و پروان – بامیان خواهد بود - آوا | نیوز پارسی

مسیر سالنگ مسدود می شود و راه بدیل، دوشی – بامیان و پروان – بامیان خواهد بود

منبع: آوا

بازدید: 37

تاریخ: 1397/8/18

ساعت: 23:13


مسیر سالنگ مسدود می شود و راه بدیل، دوشی – بامیان و پروان – بامیان خواهد بود
محمد اشرف غنی رئیس‌جمهوری اسلامی افغانستان و سرقوماندان اعلی قوای مسلح امروز در سفرش به ولایت بامیان با مسئولین نظامی و امنیتی آن ولایت دیدار نمود و گزارش آنان را در رابطه با وضعیت عمومی امنیتی بامیان، استماع کرد.

در این دیدار ابتدا سترجنرال محمد شریف یفتلی لوی درستیز وزارت دفاع ملی و قوماندان امنیه بامیان در مورد وضعیت عمومی امنیتی آن ولایت، معلومات دادند و گفتند که بامیان یکی از ولایت های امن کشور است که پروسه انتخابات در این ولایت با موفقیت برگزار گردید.

آنان افزودند که کارهای پروژه های سرک سازی در ولایت بامیان به سرعت جریان دارد، اما شهروندان بامیان در مسیر شاهراه غوربند – جلریز به مشکلات امنیتی مواجه اند.

مسئولین متذکره خاطرنشان کردند که مردم ولایت بامیان در حمایت کامل از نیروهای امنیتی و دفاعی قرار دارند و در میان اداره محلی و پولیس این ولایت همکاری و هماهنگی موجود است.

رئیس جمهور غنی به لوی درستیز وزارت دفاع ملی هدایت داد تا روی امنیت راه های منتهی به بامیان توجه نماید و تاکید کرد که شهروندان بامیان و تاجران باید در رفت و آمدشان مصئون باشند.

رئیس جمهور کشور افزود که سالنگ به‌خاطر بازسازی مسدود خواهد شد و راه بدیل دوشی – بامیان و پروان – بامیان خواهد بود، از این جهت امنیت شاهراه ها از امنیت خاص برخوردار اند.

رئیس جمهور در ادامه دیدارهای خود در بامیان با ولسوالان این ولایت دیدار کرد.

رئیس جمهور غنی از ولسوال‌ها به خاطر مدیریت خوب شان در انتخابات ولسی جرگه تشکر کرد و به والی بامیان هدایت داد که میزان آسیب های ناشی از خشک سالی را بررسی نموده تا با متضررین کمک صورت گیرد. وی تاکید کرد که کمک ها به صورت عادلانه توزیع می‌شود.
 
رئیس جمهور افزود که کنفرانس ولسوالان به زودی برگزار می گردد، مشکلات ولسوالان حل می شوند و روی مصئونیت شغلی شان بحث صورت خواهد گرفت. وی خاطر نشان نمود که افغان تیلی کام در رابطه با تامین ارتباطات در ولسوالی ها کار خواهد کرد.

 

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


استقلال جهان هند سامسونگ اپل خبرگزاری حوزه موبایل لیبی سودان نقاشی نوآوری لاستیک تکنولوژی عباس عبدی سید حسین حسینی کوالکام بمب سیدمهدی رحمتی روغن موتور رنگ آمیزی آسانژ آلرژی در نوزادان همایش دکترین مهدویت مرکز فقهی ائمه اطهار عفونت در نوزادان Brad Pitt واکسن نوزادان عکس هایی از زندگی کاری کارگر سنگ تراش لرستانی تصاویری جالب از کوچک ترین مرد جهان زنی با پاهای ۷۰ کیلو گرمی عکس تصاویری از عشق گربه به طوطی محمد علی یحیوی ترسناک ترین آسانسور جهان عکس عکسهای جالب هنرنمایی های زیبا و دیدنی با موتور ساختار مغز دخترا کشف شد عکس عکسهای دیدنی از گاو تک شاخ و 3 شاخ عجیب ترین زمین فوتبال عکس عکسهای جالب و دیدنی روز 18 خرداد 1390 عکس‌هایی از فیلم گشت ارشاد خبر مهم آنجلینا جولی معتاد شد عکس عکس های افراد معروف در فرودگاه ها عکسهایی از مراسم عروسی هیفا وهبی آخر عاقبت تام و جری مثل میگ میگ معلوم شد عکس عکس هایی از چپ‌ دست‌ های معروف سینمای هالیوود مصاحبه یحیوی تصاویر جالب و دیدنی از مجسمه های شنی عکس های زیبا ترین زنان جهان ساخت قاب عکس نقاشی جنگل نقاشی عقاب نقاشی کبوتر نقاشی طاووس نقاشی قو ایمنی در نوزادان

به روایت تصویر


به روایت ویدئو