مسی: در آرژانتین هر اتفاقی رخ می‎‌دهد، من را مقصر می‌دانند! - ورزش11 | نیوز پارسی

مسی: در آرژانتین هر اتفاقی رخ می‎‌دهد، من را مقصر می‌دانند!

منبع: ورزش11

بازدید: 5

تاریخ: 1398/1/9

ساعت: 22:28


مسی: در آرژانتین هر اتفاقی رخ می‎‌دهد، من را مقصر می‌دانند!

ورزش 11 -لیونل مسیفوق ستاره تیمبارسلوناوتیم ملی آرژانتیندر چند سال اخیر به علت ناکامی در جام جهانی و کوپا آمریکا، همواره از سوی رسانه‌ها تحت فشار بوده و شرایط خوبی را تجربه نکرده است.

 

مسی در مصاحبه جدید خود درباره این انتقادات اظهار داشت:

-

ساختن شایعه درباره من عادی شده است. این حرف‌ها را درست می‌کنند. حتی زمانی که من در تیم هم نیستیم چنین چیزهایی شنیده می‌شود. شایعات مرا غافلگیر نمی‌کند اما حجم زیاد از دروغ‌ها مرا عصبانی می‌‎کند. واقعیت این است که من پیش از بازی‌های ملی، دچار آسیب دیدگی در کشاله رانم شدم و نتوانستم تمرین خوبی داشته باشم. اینگونه مصدومیت‌ها، پیچیده است. نمی‌شود در یک زمان کوتاه درمان شوید. اکنون شرایط بهتری دارم ولی هنوز کاملا خوب نشدم.

-

 

فوق ستاره تیم ملی آرژانتین در خصوص فشار روی آلبی سلسته گفت:

-

اگر به جام جهانی صعود نمی‌کردیم، ناکامی بسیار بزرگی در تاریخ تیم ملی آرژانتین رقم می‌خورد. همه صحبت کردیم و تیم را به جلو بردیم. بیشترین کسانی که فشار را تحمل می‌کنند، خانواده بازیکنان هستند. دوستان و خانواده من از دروغ‌هایی که می‌شنوند، رنج می‌برند. همه من را مقصر می‌دانند!

-

 

مهاجم 32 ساله در ادامه صحبت‌هایش درباره دوری از تیم ملی  گفت:

-

فقط حس کردم باید مدتی دور باشم و کنار خانواده بتوانم همه چیز را فراموش کنم. از تحمل فشارها کلافه شده بودم و دوست داشتم از تیم ملی فاصله بگیرم. من به دنبال قهرمانی با آرژانتین هستم و همه وجودم را می‎گذارم.  خیلی‌ها به من توصیه کردند که به تیم ملی برنگردم. پسرم به من گفت چرا در آرژانتین به دنبال کشتن تو هستند؟

-

 

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو