مشکل بزرگ یحیی در کورس قهرمانی؛ دربازه! - 90 تی وی | نیوز پارسی

مشکل بزرگ یحیی در کورس قهرمانی؛ دربازه!

منبع: 90 تی وی

بازدید: 14

تاریخ: 1397/11/17

ساعت: 20:56


بعد از این بازی شاید کادرفنی پدیده تصمیم بگیرد به دروازه‌بان نیم‌فصل اولش فرصت مجددی برای حضور درون دروازه بدهد.

مشکل بزرگ یحیی در کورس قهرمانی؛ دربازه!
بعد از این بازی شاید کادرفنی پدیده تصمیم بگیرد به دروازه‌بان نیم‌فصل اولش فرصت مجددی برای حضور درون دروازه بدهد.

به گزارش وب‌سایت نود، اگر در فصل نقل و انتقالات از بزرگترین و مهم‌ترین خریدهای زمستانی صحبت می‌کنیم باید عنوانی را هم به عجیب‌ترین خریدها اختصاص بدهیم. عنوانی که یکی از کاندیداهایش پدیده و میلاد فراهانی هستند. پدیده در نیم‌فصل اول از یوسف بهزادی درون دروازه استفاده می‌کرد. دروازه‌بانی که اسم و رسمی نداشت اما عملکرد خوبی درون دروازه داشت.

بهزادی در 12 بازی که درون دروازه ایستاد توانست در 7 بازی دروازه‌اش را بسته نگه‌ دارد. نیم‌فصل، کادرفنی پدیده به چه دلیلی تصمیم به تغییر درون دروازه‌اش گرفت و میلاد فراهانی را جانشین او کرد. دروازه‌بانی که پیش از این نشان داده بود برای تیمی در کورس قهرمانی گزینه مناسبی به نظر نمی‌رسد. البته او این مساله را در بازی اول مقابل پرسپولیس هم نشان داد و در دیداری که پرسپولیس توانست از دو شوت در چارچوب اولش به دو گل برسد. اگرچه کمتر تیمی توانسته از دست پرسپولیس برانکو قسر در برود و گل‌خوردن از تیم او اتفاق عجیبی نیست اما فراهانی سابقه زیادی در گل‌خوردن در پرسپولیس دارد. او بیشترین گل دوران فوتبالش را از فولاد دریافت کرده که 15 گل بوده و با این دو گل تعداد گل‌های خورده‌اش از پرسپولیس به 14 رسید.

میلاد فراهانی نیم‌فصل اول هم طعم برد را با تیمش یعنی نفت مسجدسلیمان نچشید. او در 10 دیداری که در ترکیب اصلی قرار گرفت تیمش صفر برد را بدست آورد و در بازی‌هایی که در غیاب او برگزار شد تیمش توانست سه برد را کسب کند. آماری که می‌تواند یحیی را برای ادامه فصل بیش از پیش نگران کند. در تورنمنتی که داشتن یک دروازه‌بان خوب به معنای طی‌کردن بخشی از راه قهرمانی است یحیی کار سختی خواهد داشت. او بخشی از این کار سخت را در همین اولین هفته دید. دیداری که آنها حمله کردند و به دیوار بیرانوند پرسپولیس برخورد کردند و پرسپولیس با کمترین میزان حمله سه امتیاز را از آن خود کرد.

30388

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو