مشکل ورود روان آب‌های شهر اراک به محدوده سایت پسماند رفع شد - مهر | نیوز پارسی

مشکل ورود روان آب‌های شهر اراک به محدوده سایت پسماند رفع شد

منبع: مهر

بازدید: 3

تاریخ: 1398/1/9

ساعت: 23:00


اراک- رئیس شورای اسلامی شهر اراک گفت: مشکل ورود سیلاب های شهر اراک به محدوده سایت پسماند این شهر که ممکن بود برای مناطق اطراف موجب آلودگی و خطر شود، با ایجاد مسیرهای جایگزین رفع شد.

مشکل ورود روان آب‌های شهر اراک به محدوده سایت پسماند رفع شد

کاوه فلک افلاکی در گفت وگوباخبرنگار مهر، در حاشیه جلسه فوقالعادهشورای اسلامی شهر اراک که به منظور اندیشیدن تمهیدات لازم برای مواجهه با بارش‌های نیمه دوم تعطیلات نوروزی در اراک برگزار شد، اظهار داشت: بر اساس اعلام هواشناسی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده (۱۱ و ۱۲ فروردین ماه) شاهد بارش باران شدید و سیلآسادر اراک خواهیم بود.

رئیس شورای اسلامی شهر اراک بیان داشت: بر همین اساس برای پیشگیری از هرگونه خطر و حادثه احتمالی، جلسه هم اندیشی با حضور شهردار اراک، معاونین و شهرداران مناطق پنجگانهاراک و برخی از مسئولان مرتبط تشکیل شد.

وی خاطرنشان کرد: در این نشست شهردار و شهرداران مناطق پنجگانهاراک در مورد پیشگیری‌های لازم و عملکرد و کارهای انجام شده در این خصوص، گزارش و طرح‌های خود را ارائه دادند.

رئیس شورای اسلامی شهر اراک افزود: مهمترین مساله و نگرانی که در زمینه سیلاب و روان آب برای اراک وجود داشت، سایت پسماند اراک بود. این سایت پسماند به شکلی است که در آن منطقه ممکن است آب جمع شود و سیلاب زباله‌های عفونی را به سمت شهر اراک و روستاهای اطراف هدایت کند. برای حل این مشکل مسیرهای مناسب و جداگانه به منظور عبور آب از این منطقه تعبیه شده و این نگرانی رفع شده است.

فلک افلاکی تصریح کرد: عملکرد شهرداری در این خصوص رضایت بخش بوده، با وجود اینکه بارندگی در اراک نسبت به استان‌ها و شهرهای بحران زده کشور، کمتر نبوده است.

وی عنوان کرد: با توجه به تدابیر اندیشیده شده از سوی دستگاه‌های مرتبط و ستاد مدیریت بحران استان و اراک، آب‌های روان و سیلاب‌های این شهر به سمت محل بی خطر هدایت خواهند شد تا هیچ گونه آسیبی به مناطق مسکونی و کشاورزان وارد نشود.

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


استقلال جهان هند سامسونگ اپل خبرگزاری حوزه موبایل لیبی سودان نقاشی نوآوری لاستیک تکنولوژی عباس عبدی سید حسین حسینی کوالکام بمب سیدمهدی رحمتی روغن موتور رنگ آمیزی آسانژ آلرژی در نوزادان همایش دکترین مهدویت مرکز فقهی ائمه اطهار عفونت در نوزادان Brad Pitt واکسن نوزادان عکس هایی از زندگی کاری کارگر سنگ تراش لرستانی تصاویری جالب از کوچک ترین مرد جهان زنی با پاهای ۷۰ کیلو گرمی عکس تصاویری از عشق گربه به طوطی محمد علی یحیوی ترسناک ترین آسانسور جهان عکس عکسهای جالب هنرنمایی های زیبا و دیدنی با موتور ساختار مغز دخترا کشف شد عکس عکسهای دیدنی از گاو تک شاخ و 3 شاخ عجیب ترین زمین فوتبال عکس عکسهای جالب و دیدنی روز 18 خرداد 1390 عکس‌هایی از فیلم گشت ارشاد خبر مهم آنجلینا جولی معتاد شد عکس عکس های افراد معروف در فرودگاه ها عکسهایی از مراسم عروسی هیفا وهبی آخر عاقبت تام و جری مثل میگ میگ معلوم شد عکس عکس هایی از چپ‌ دست‌ های معروف سینمای هالیوود مصاحبه یحیوی تصاویر جالب و دیدنی از مجسمه های شنی عکس های زیبا ترین زنان جهان ساخت قاب عکس نقاشی جنگل نقاشی عقاب نقاشی کبوتر نقاشی طاووس نقاشی قو ایمنی در نوزادان

به روایت تصویر


به روایت ویدئو