ملوان بندرانزلی 1 - بادران تهران 2 - فرتاک ورزشی | نیوز پارسی

ملوان بندرانزلی 1 - بادران تهران 2

بازدید: 2

تاریخ: 1398/1/9

ساعت: 22:11


ملوان بندرانزلی 1 - بادران تهران 2
به گزارشفرتاک ورزشی،

دو تیم ملوان بندرانزلی و بادران تهران از سری مسابقات لیگ دسته اولفوتبالکشور در ورزشگاه تختی به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار، قوی سپید انزلی متحمل شکست 2-1 شد.

در این بازی ابتدا تیم مهمان توسط کریم اسلامی به گل رسید. بادرانی ها پس از سپری کردن فشار اولیه تیم میزبان موفق شدند بهبازیمسلط شوند و در همان نیمه اول کار قوی سپید را یک سره کنند. پس از گل اسلامی؛ ملوانان به گل تساوی رسیدند اما کار ساز نبود.

قوی سپید در دقیقه 40 توسط شهریار مغانلو بهترین گلزن این فصلرقابت های لیگیک به گل رسید اما دو دقیقه بعد بادرانی ها این بار توسط سهیل رحمانی به گل رسیدند تا با نتیجه 2-1 برنده اززمینخارج شوند.

مهیار زحمتکش کاپیتان ملوان در دقیقه 68 از زمین بازی اخراج شد تا ملوانان در دقایق پایانی بازی نیز قدرت کافی برای برگرداندن بازی را نداشته باشند و با دریافت این شکست، وضعیتشان در لیگ نه از جهت جایگاه بلکه از لحاظروحی و روانیبدتر شود.

بادران تهران با این پیروزی 35 امتیازی شد و در رده هشتمجدولقرار گرفت و ملوان بندرانزلی نیز با همان 28 امتیاز در رده یازدهم ایستاد.

ترکیب دو تیم به شرح ذیل می باشد؛

ملوان: حمید عرفانی - حافظ یعقوبی - امیرمهدی جانملکی - وحید حیدریه - مهیار زحمتکش -مهدی هاشمینژاد - پژمان نوری - میلاد کمندانی - محمدرضا نقدی پور - میلاد احمدی - شهریار مغانلو

بادران: فرزاد طیبی، میثم مجیدی، بهروز افشار، امیرحسین صدقی، کیانوش میرزایی، شاهین شفیعی، امیرمیربزرگی، هادی حبیبی نژاد، سهیل رحمانی، ایمان غلامی و کریم اسلامی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

مطالب مشابه