مهاجری: اگر بازی مقابل فولاد 3 روز هم ادامه داشت گل نمی‌زدیم؛ چرا 3 قضاوت آخر یک داور باید برای ما باشد؟ - طرفداری | نیوز پارسی

مهاجری: اگر بازی مقابل فولاد 3 روز هم ادامه داشت گل نمی‌زدیم؛ چرا 3 قضاوت آخر یک داور باید برای ما باشد؟

منبع: طرفداری

بازدید: 5

تاریخ: 1398/1/9

ساعت: 22:11


مهاجری: اگر بازی مقابل فولاد 3 روز هم ادامه داشت گل نمی‌زدیم؛ چرا 3 قضاوت آخر یک داور باید برای ما باشد؟

گلایه مهاجری از داور دیدار ماشین سازی و فولاد!

طرفداری- رضا مهاجری، سرمربی ماشین سازی تبریز پس از شکست تیمش مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت متاسفانه در یک لحظه غفلت بازی را دادیم، بارها و بارها از روش های مختلف نزدیک بود گل بزنیم اما نشد. به فولاد تبریک میگویم. این بازی اگر سه روز ادامه داشت ما نمی توانستیم به گل برسیم.

رضا مهاجری سرمربی تیم ماشین سازی پس ازشکست تیمش مقابل فولادگفت:

امروز به نظرم من عدالت فوتبال رعایت نشد. متاسفانه در یک لحظه غفلت بازی را دادیم، بارها و بارها از روش های مختلف نزدیک بود گل بزنیم اما نشد. به فولاد تبریک میگویم. این بازی اگر سه روز ادامه داشت ما نمی توانستیم به گل برسیم. متاسفانه با سوت‌ هایی مواجه شدیم که نمیدانم. من بحثم به داوری نیست به آنها تبریک می گویم. من بحثم کمیته داوری است. اگر محرومم کنید ایرادی ندارد اما من از شهر خودم دفاع می کنم. همیشه سعی کردم خویشتندار باشم، اما وقتی به چهره بازیکنانم نگاه می‌کنم نمی‌‌توانم این کار را انجام دهم. وقتی اوت می‌انداختیم خطا می‌گرفتند! وقتی داور در بازی با پیکان در دقیقه ۹۵ هند گرفت، اگر در این بازی در دقیقه ۹۰ پنالتی می‌گرفت، چه اتفاقی می‌افتاد؟

به نقل ازفارس، مهاجری با تاکید بر اینکه چرا ما باید از قضاوت داوران خوب محروم باشیم، اظهار داشت:

نمی‌گویم که داوران جوان برای ما سوت نزنند؛ اما چرا سه قضاوت آخر یک داور باید برای ما باشد؟ وقتی به داور می‌گوییم خطا نگرفتید می‌گوید که آوانتاژ داده‌ام، ولی ما در آن صحنه به ضربه خطا نیاز داشتیم نه آوانتاژ. شما ببینید دروازه‌بان فولاد پس از اینکه برای وقت‌کشی از داور کارت زرد،  ۳۰ ثانیه هم با داور پشت دروازه حرف زد و دوباره وقت را تلف کرد. داوران باید بازی را مدیریت کنند. من هیچ وقت نخواستم که برای ما سوت بزنند.

وی در ادامه با بیان اینکه این قدر ما را تحت فشار می‌گذارند تا مجبور شویم لب به اعتراض باز کنیم، تصریح کرد:

ما نمی‌خواهیم باخت را توجیه کنیم. ما اشتباه کردیم، گل خوردیم و باختیم. بازیکنان ما خوب بازی کردند و به خصوص در نیمه دوم فولاد در زمین خودش حبس بود و موقعیت‌های خوبی ساختیم، اما داور خوب سوت نزد و یک پنالتی هم برای ما نگرفت. واقعاً خستگی در تن‌مان می‌ماند به خاطر اینکه ناحق سرمان بریده می‌شود.

رضا مهاجری در ادامه صحبت‌های خود گفت:

ما از کمیته داوران چند بار خواستیم که برای ما هم احترام قائل شوند. اگر یک داور در دنیا آمد و سه بازی آخرش در لیگ برتر را برای یک تیم سوت زد، حاضرم به اندازه هر چیز که شما بگویید تاوان بدهم. کسانی که کادر داوری را می‌چینند حواس‌شان نیست و تاس می‌اندازند و داور انتخاب می‌کنند! داوری که همجوار استان ماست انتخاب می‌کنند تا هم برای ما و هم بازی تراکتورسازی سوت بزند. ما به ناحق باختیم، برای فولاد احترام قائلیم اما آنها امروز حقی برای برد نداشتند در یک صحنه خوب کار کردند و به گل رسیدند، اما در دقایق دیگر بازی تیم ما بهتر بود.

مهاجری با بیان اینکه ما چون نه شانس کسب سهمیه داریم و نه سقوط می‌کنیم هر بلایی می‌خواهند سرمان می‌آورند، تصریح کرد:

ما در هفته‌های آینده با چهار تیم صدر جدولی بازی داریم. چطور باید روحیه بازیکنان را افزایش دهیم؟! در بازی با پرسپولیس روی کنعانی‌زادگان خطا شد، ولی خطا نگرفتند، شما دارید روحیه را از بازیکنان ما می‌گیرید. من نمی‌گویم که داوران همه چیز را به نفع ما بگیرند، اما نباید یک صحنه ۵۰-۵۰ را هم به نفع ما سوت زده شود؟ ما شرمنده مردمی شدیم که به ورزشگاه آمدند.

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


استقلال جهان هند سامسونگ اپل خبرگزاری حوزه موبایل لیبی سودان نقاشی نوآوری لاستیک تکنولوژی عباس عبدی سید حسین حسینی کوالکام بمب سیدمهدی رحمتی روغن موتور رنگ آمیزی آسانژ آلرژی در نوزادان همایش دکترین مهدویت مرکز فقهی ائمه اطهار عفونت در نوزادان Brad Pitt واکسن نوزادان عکس هایی از زندگی کاری کارگر سنگ تراش لرستانی تصاویری جالب از کوچک ترین مرد جهان زنی با پاهای ۷۰ کیلو گرمی عکس تصاویری از عشق گربه به طوطی محمد علی یحیوی ترسناک ترین آسانسور جهان عکس عکسهای جالب هنرنمایی های زیبا و دیدنی با موتور ساختار مغز دخترا کشف شد عکس عکسهای دیدنی از گاو تک شاخ و 3 شاخ عجیب ترین زمین فوتبال عکس عکسهای جالب و دیدنی روز 18 خرداد 1390 عکس‌هایی از فیلم گشت ارشاد خبر مهم آنجلینا جولی معتاد شد عکس عکس های افراد معروف در فرودگاه ها عکسهایی از مراسم عروسی هیفا وهبی آخر عاقبت تام و جری مثل میگ میگ معلوم شد عکس عکس هایی از چپ‌ دست‌ های معروف سینمای هالیوود مصاحبه یحیوی تصاویر جالب و دیدنی از مجسمه های شنی عکس های زیبا ترین زنان جهان ساخت قاب عکس نقاشی جنگل نقاشی عقاب نقاشی کبوتر نقاشی طاووس نقاشی قو ایمنی در نوزادان

به روایت تصویر


به روایت ویدئو