مورد انتظار ترین بازی های سال ۲۰۱۹ – قسمت اول - بازی سنتر | نیوز پارسی

مورد انتظار ترین بازی های سال ۲۰۱۹ – قسمت اول

منبع: بازی سنتر

بازدید: 22

تاریخ: 1397/10/21

ساعت: 22:31


در پایان هر سال وظیفه داریم که دو تا کار مهم انجام بدیم: یکی اینکه با نگاهی به سالی گذشت، یک جمع‌بندی داشته باشیم و دوم اینکه با نگاهی به سال پیشِ رو برای آینده برنامه‌ریزی کنیم. بعد از عبور از هیاهوی جوایز بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ ، وقت اون رسیده که نگاهی به مورد انتظارترین بازی های سال ۲۰۱۹ داشته باشیم، سالی که هم قراره نسخه‌های جدیدی از بازی‌هایی که از سالهای سال از اونا خبری نبود عرضه بشن و هم بازی‌های جدیدی در راه هستن که با نمایش‌های خودشون تونستن نظر ما رو جلب کنن. ۴۰ بازی مورد انتظاربازی سنتردر سال ۲۰۱۹ در قالب ۸ برنامه ویدئویی تقدیم شما خواهد شد.

برای مشاهده ویدئو در یوتوب کلید کنید

نگاهی کوتاه به بازی هایی که در این برنامه مشاهده خواهید کرد.

بازی Ace Combat 7: Skies unknownیکی از محصولات شناخته شده باندای نامکو، مجددا در راه انتشار قرار داره تا عاشقان نبردهای هوایی رو درگیر ماموریت‌های هیجان انگیز خودش کند.

بازی Resident Evil 2محصول شرکت کپکام که از به یاد ماندنی‌ترین عناوین سبک وحشت در دنیای بازی های ویدئویی است بعد از سال‌ها با ارائه نسخه Remake یا بازسازی مجدد در اواخر ماه جاری میلادی در اختیار علاقه مندان این سبک قرار میگیرد.

بازی Kingdom Hearts 3که سال‌ها در سکوت خبری قرار داشت و هواداران خودش را نسبت انتشار مجدد این عنوان نا امید کرده بود، مجددا با تلفیق دنیای کاراکتر‌های مختلف و داستان های درگیرکننده خودش قرار است به زودی منتشر شود و انتظار چندین ساله علاقه‌مندان را به پایان برساند.

اکثر هواداران سبک ریسینگ با سری Trials آشنا هستند،شرکت Ubisoft با توجه به تجربیات گذشته قصد دارد با انتشار جدیدترین نسخه ازبازی Trials Risingعلاقه‌مندان رو مجددا جذب این عنوان هیجان انگیر کند.

شاید ازبازی Crackdown 3فقط حواشی و تغییر و تحولات تیم سازنده و همچنین تکنولوژی‌های به کار رفته در آن در خاطر شما باقیمانده باشد، اما انتظار‌ها به سر رسیده و به زودی شاهده عرضه این بازی خواهیم بود.به روایت تصویر


به روایت ویدئو