مکا‌ن مخفی جدیدی در بازی Bloodborne کشف شد - گیم فا | نیوز پارسی
مکا‌ن مخفی جدیدی در بازی Bloodborne کشف شد

مکا‌ن مخفی جدیدی در بازی Bloodborne کشف شد


منبع: گیم فا

بازدید: 17

تاریخ: 1397/10/24

ساعت: 22:42


بازی محبوب Bloodborne که چهار سال از انتشار آن برای کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌گذرد، هنوز هم مکان‌های مخفی و راز‌هایی که تا به حال توسط بازی‌بازان کشف نشده است را در خود جای داده است. این عنوان از عجایب بسیار زیادی برخوردار بوده و در نوع خود یکی از بهترین بازی‌های انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ است.

در جدیدترین اخبار منتشر شده از این عنوان، یکی از کاربران سایت Reddit ادعا می‌کند که به مکانی مخفی در بازی رسیده است و برای اثبات حرف خود تصویری را در این سایت برای دیگر کاربران به اشتراک گذاشته است.

در تیتراژ ابتدایی بازی Bloodborne، به شما یک کوچه‌‌ای تاریک نمایش داده می‌شود، جایی که در اواسط کوچه کالسکه‌ی بچه‌‌ای به چشم می‌آید که قبلا آن را در باس Mergo’s Wet Nurse دیده بودیم. این کاربر اظهار دارد که این مکان را پیدا کرده است و اولین نفری است که به آنجا پا می‌گذارد، به گفته‌ی او این مکان جایی در اطراف Cathedral Ward قرار دارد.

این عنوان حتی پس از گذشت چهار سال از زمان انتشار هنوز هم اجزای کشف نشده‌ای دارد و همین موضوع آن را از سایر بازی‌ها متمایز می‌کند. در همین راستا کمتر از دو سال پیش در جریان مراسم Playstation Experice، یکی از دشمنان بازی در قسمت Chalice Dungeon که تا به حال توسط هیچ بازی‌بازی یافت نشده بود، توسط آقای هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) به دیگران نشان داده شد؛ این در حالی بود که این عنوان دو سال برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شده بود.

‌همان‌طور که درتیزر ابتدایی بازینیز پیداست، این مکان کاملا واضح و مشخص است اما تا به حال توسط هیچ یک از بازی‌بازان کشف نشده بود. کاملا درست است که ویدئوی ابتدای بازی نسبت همان مکان درون بازی از روشنایی کمتری برخوردار است و کالسکه‌ی بچه نیز در آن مکان وجود ندارد، اما دیدن مکان‌های مخفی و کشف آن‌ها در بازی Bloodborne بسیار امیدوارکننده است.

این عنوان هم‌اکنون برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. شما می‌توانید در ادامه تصاویر منتشر شده از مکان مخفی درون بازی را مشاهده کنید. همچنین می‌توانیدپست کاربر سایت Redditدرباره مکان تازه کشف شده را ببینید. به علاوه شما می‌توانید راهنمای قدم به قدم عنوان Bloodborne را در قالب PDF ازاینجادریافت کنید. همچنین می‌توانید بررسی ویدئویی این بازی را نیز ازاینجامشاهده کنید.

مکا‌ن مخفی جدیدی در بازی Bloodborne کشف شد

مکا‌ن مخفی جدیدی در بازی Bloodborne کشف شد

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو