نارضایتی سانچز از شرایطش در منچستر و تمایل به انتقال به پاریس

منبع: 90 تی وی

بازدید: 5

تاریخ: 1397/8/20

ساعت: 01:05


نارضایتی سانچز از شرایطش در منچستر و تمایل به انتقال به پاریس

وبسایت رسمی برنامه نود - سانچز علاقه دارد تا منچستر را به مقصد پاریس ترک کند.

به گزارش وبسایت نود، تایمز مدعی شده است الکسیس سانچز علاقه دارد تا منچستریونایتد را به مقصد پاریسن ژرمن ترک کند. این در حالی است که هنوز یک سال هم از حضور او در یونایتد نمی گذرد.

این رسانه مدعی است که ستاره شیلیایی از شرایطش در منچستریونایتد و همچنین کار تحت نظر مورینیو خیلی راضی نیست و در چنین وضعیتی به فکر ترک الدترافورد است. او در 24 بازی تحت نظر مورینیو در منچستریونایتد فقط 4 گل زده و در این فصل چندین و چند بازی هم نیمکت نشین بوده است. همین موارد موجب شده تا او در کمتر از 10 ماه بعد از حضورش در یونایتد به فکر ترک این تیم بیفتد، ان هم در وضعیتی که قرارداد سانچز با یونایتد حدود 80 میلیون پوند ارزش دارد.

در عین حال تایمز مدعی است که پاریسن ژرمن بار دیگر به جذب سانچز علاقه دارد، این اولین بار نیست که سانچز به پاریسی ها لینک می شود. او سال 2017 نیز مورد توجه تیم پاریسی قرار گرفت. اما حالا این که باشگاه پاریسی می تواند حقوق سنگین سانچز را پرداخت کند یا خیر، موضوعی است که جای بحث دارد.

پیش تر در سال 2015 نیز، دی ماریا دیگر شماره هفت یونایتد بعد از چند ماه ناامیدکننده در الدترافورد، منچستر را به مقصد پاریس ترک کرد.

1878

موارد مشابه


به روایت تصویر


به روایت ویدئو