نتانیاهو با وجود فساد مالی باردیگر رهبر حزب لیکود شد - دانشجو | نیوز پارسی

نتانیاهو با وجود فساد مالی باردیگر رهبر حزب لیکود شد

منبع: دانشجو

بازدید: 14

تاریخ: 1397/11/17

ساعت: 23:44


بنیامین نتانیاهو در انتخابات درون حزبی لیکود به عنوان نفر اول این حزب اعلام شد.

نتانیاهو با وجود فساد مالی باردیگر رهبر حزب لیکود شد


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو به نقل از تایمز اسرائیل، «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در انتخابات دورن حزبی لیکود باردیگر به عنوان نفر اول و رهبر این حزب اعلام شد.

براساس نتایج نهایی اعلام شده، در جریان انتخابات دورن حزبی لیکود، پس از نتانیاهو به ترتیب، یولی ادلشتاین، ییسرائیل کاتص، گیلعاد عردان به ترتیب بیشترین آرا را بدست آوردند.

در عین حال گفته شده است که نفرات دوم تا ششم انتخابات حزبی لیکود همگی از این شانس برخوردارند تا در آینده به گزینه جایگزین برای نتانیاهو مبدل شوند.

پیشتازی نتانیاهو در انتخابات درون حزبی لیکود در شرایطی صورت گرفته که او درگیر سه پرونده شکایت به اتهام فساد اداری و مالی است.

حزب لیکود در حال حاضر دارای ۳۰ کرسی در پارلمان رژیم صهیونیستی است و انتظار می‌رود در انتخابات پارلمانی آتی نیز همین تعداد کرسی را حفظ کند.

سه ماه پیش، پس از استعفای وزیر دفاع کابینه نتانیاهو که بدلیل پذیرش آتش بس در تنش موشکی سه روزه با حماس صورت گرفت، کابینه رژیم صهیونیستی دچار بن‌بست سیاسی شد و رهبران ائتلاف حاکم تصمیم به انحلال پارلمان و برگزاری انتخابات زودهنگام گرفتند.

انتخابات پارلمانی بعدی رژیم صهیونیستی قرار است روز سه‌شنبه ۲۰ فروردین ۹۸ برگزار شود.

مطالب مشابه