به گزارش افکارنیوز،

احمد نوراللهی پس از شکست پرسپولیس مقابل نماینده ژاپن در مجموع دو دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: امروز تمام تلاش خود را انجام دادیم اما متاسفانه نتوانستیم شکست دور رفت را جبران کنیم. امیدوار در ادامه راه بتوانیم هواداران خود را خوشحال کنیم. تیم ما با وجود تمامی مشکلات و کمبودها تا فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد و این در حالی بود که هیچ‌کس فکر این موضوع را نیز نمی‌کرد. همدلی و حمایت هواداران، کادرفنی و مدیران باشگاه پرسپولیس باعث شد به دیدار نهایی صعود کنیم، اما متاسفانه در گام آخر نتوانستیم به خواسته خود برسیم.

وی در خصوص حمایت پرشور هواداران پرسپولیس پس از پایان مسابقه و تشویق سرخپوشان عنوان کرد: این هواداران بزرگترین سرمایه باشگاه و بازیکنان پرسپولیس هستند. ای کاش امروز می‌توانستیم قهرمانی را تقدیم آنها کنیم. خدا را بابت نایب قهرمانی شاکر هستیم و امیدواریم در ادامه راه این نتیجه را جبران کنیم تا دل هواداران‌مان شاد شود.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص نقش مهدی طارمی در محرومیت پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات و شرایط این روزهای این تیم عنوان کرد: همه مشکلات دست به دست هم داد تا ما امروز مغلوب کاشیما شویم. اینگونه نیست که فقط طارمی مقصر تمامی اتفاقات باشد. مهدی تمام تلاش خود را برای باشگاه پرسپولیس و هواداران انجام داد و زحمت‌های زیادی در تیم کشید. ما مشکلات زیادی داشتیم، اما بدون توجه به آنها در کنار هم جنگیدیم.

نوراللهی خاطرنشان کرد: کمبود بازیکن واقعاً ما را اذیت کرد. همچنین طولانی بودن سفر ما از ژاپن نیز فشار زیادی به ما وارد کرد. از طرفی در دیدار رفت نتیجه خوبی را کسب نکردیم و همین موضوع باعث شد کار ما سخت شود. امروز همه تلاش خود را انجام دادیم تا دل هواداران را شاد کنیم و هواداران نیز برای ما سنگ تمام گذاشتند، اما قسمت نبود که ما قهرمان شویم.