نونو اسپیریتو: اجازه ندادیم منچستریونایتد از فضاها استفاده کند؛ خوشحالم هواداران را شاد به خانه فرستادیم - طرفداری | نیوز پارسی

نونو اسپیریتو: اجازه ندادیم منچستریونایتد از فضاها استفاده کند؛ خوشحالم هواداران را شاد به خانه فرستادیم

منبع: طرفداری

بازدید: 3

تاریخ: 1397/12/26

ساعت: 16:36


نونو اسپیریتو: اجازه ندادیم منچستریونایتد از فضاها استفاده کند؛ خوشحالم هواداران را شاد به خانه فرستادیم

وولورهمپتون با پیروزی مقابل شیاطین سرخ به نیمه نهایی جام حذفی انگلستان رسید.

طرفداری- در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس، تیم هایمنچستریونایتد و وولورهمپتون به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی 2-1 گرگ ها همراه شد.

به نقل ازاسکای اسپورتس، نونو اسپیریتو در خصوص پیروزی تیمش گفت:

این پیروزی برای ما اهمیت زیادی داشت. جام حذفی انگلستان قدیمی ترین رقابت فوتبالی دنیا است. ما خوب بازی کردیم و با حمایت هواداران مان که امروز فوق العاده تشویق کردند، به هدفمان یعنی پیروز شدن رسیدیم. چیزی که مرا بیشتر خوشحال می کند این است که وقتی قدم می زنم، مردمی را می بینم که می گویند با وجود 50 یا 60 سالگی باز هم به استادیوم می آیند. اینکه به آنها دلیلی برای شادی می دهیم و می بینیم با لبخند و یک نوشیدنی از استادیوم خارج می شوند، حس خوبی می دهد.

وی ادامه داد:

در نیمه اول به خوبی دفاع کردیم و واقعا سازماندهی یافته و فشرده ظاهر شدیم. اجازه دادیم مالکیت توپ دست منچستریونایتد باشد ولی تلاش کردیم مناطق درست را پوشش دهیم و در این مورد خوب بودیم. در نیمه دوم مالکیت توپ را بهتر از نیمه اول مدیریت کردیم. برای آنها با حرکات مان دردسرساز شدیم.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو