هشتمین دوره مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه تهران برگزار می‌شود - ایسنا | نیوز پارسی

هشتمین دوره مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه تهران برگزار می‌شود

منبع: ایسنا

بازدید: 2

تاریخ: 1398/1/26

ساعت: 15:37


هشتمین دوره مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه تهران برگزار می‌شود

لیلا سنگی در گفت‌وگو با ایسنا،این دوره از مسابقات را در راستای رشد و شکوفایی فرهنگ گفتوگوو تقویت روحیه حقیقت طلبی دانشجویان برشمرد و اظهار کرد: همچنین هدف از برگزاری هشتمین دوره مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه تهران رشد و توسعه علمی و دانش و نیز زمینه سازی در جهت یادگیری اصیل، عمیق و پایدار دانشجویان شرکت کننده در این مسابقات است.

وی با بیان این که دانشجویان دانشگاه تهران برای ثبت نام جهت شرکت در این مناظرات تا ۵ اردیبهشت ماه فرصت دارند، در ادامه خاطرنشان کرد: علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به دبیرخانه دفتر نیازسنجی و مطالعات فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

دبیر اجرایی هشتمین دوره مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه تهران با بیان این که ثبت نام برای دانشجویان دانشگاه تهران رایگان است، گفت: تعداد اعضای هر گروه چهار نفر است و محدودیتی به لحاظ مقطع تحصیلی (کارشناسی، ارشد و دکترا) وجود ندارد.

سنگی ادامه داد: از میان تیم‌های شرکت کننده دو تیم منتخب به مرحله منطقه‌ای مسابقات ملی مناظرات راه پیدا می‌کنند و در پایان از تیم‌های برگزیده با اهدای لوح و جوایزی تقدیر می‌شود.

علاقه مندان شرکت در هشتمین دوره مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه تهران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با تلفن دبیرخانه به شماره ۶۶۴۹۰۳۳۰-۰۲۱ تماس بگیرند.

مطالب مشابه