هشدار گواردیولا به ورود جیمی‌جامپ‌ها به زمین - ورزش 3 | نیوز پارسی
هشدار گواردیولا به ورود جیمی‌جامپ‌ها به زمین

هشدار گواردیولا به ورود جیمی‌جامپ‌ها به زمین


منبع: ورزش 3

بازدید: 5

تاریخ: 1397/12/26

ساعت: 17:15


بعد از ورود چند هوادار سوانسی به زمین در دیدار منچسترسیتی و سوانسی و برخورد آنها با چند نفر از بازیکنان سیتی، پپ گواردیولا هشدار داد که باید برای ورود تماشاچیان به زمین تمهیدی جدی اندیشیده شود.

به گزارش "ورزش سه"، دیروز در جریان دیدار منچسترسیتی و سوانسی در یک‌چهارم نهایی جام حذفی انگلیس که با کامبک شاگردان گواردیولا و پیروزی 3-2 این تیم به پایان رسید، چندین نفر از هواداران سوانسی به زمین مسابقه وارد شده و با چند نفر از بازیکنان سیتی برخورد کردند. در یک صحنه که توسط دوربین‌ها ثبت شده یکی از هواداران سوانسی که به زمین مسابقه یورش برده خود را به الکس زینچنکو رسانده و به شکلی خطرناک با او تماس فیزیکی برقرار می‌کند تا اینکه نیروهای حراست استادیوم از راه رسیده و او را کنترل می‌کنند.

 

در این صحنه بازیکنان سیتی به گوشه‌ای از ورزشگاه که حدود 3300 هوادارشان در آن جمع شده بودند و مشغول شادی به خاطر پیروزی تیم‌شان بودند رفته و مشغول ادای احترام به آنها بودند که هوادار سوانسی خود را به آنها رساند و با زینچنکو درگیر شد.

 

هشدار گواردیولا به ورود جیمی‌جامپ‌ها به زمین

 

پیش از این صحنه هم یک هوادار سوانسی خود را به زمین رسانده، از دست نیروهای حراست فرار کرده و در حال دویدن بود که در نهایت با حالتی شبیه تکل‌ راگبی نقش بر زمین شد تا از آسیب احتمالی به بازیکنان دو تیم جلوگیری به عمل آید.

 

گواردیولا که بعد از بازی از ورود هواداران به زمین مسابقه و به خطر افتادن بازیکنانش عصبانی بود خواستار این شد که هر چه سریعتر تمهیدی برای این موضوع اندیشیده شود چون این روند ممکن است به حوادث تلخ منجر شود.

 

گواردیولا در این باره گفت:" این اواخر چند بار شاهد این اتفاق‌ها بوده‌ایم. اگر اینطور پیش برود ممکن است یک روز اتفاقی بیفتد که هیچکس نمی‌خواهد حتی به آن فکر کند".

 

سرمربی منچسترسیتی در ادامه گفت:" باید پیامهای درست به هواداران ارسال شود. ما اهالی فوتبال هستیم که باید برای هواداران الگوسازی کنیم. اتفاقی که در این بازی افتاد جالب نبود ولی خوشبختانه در نهایت اتفاق تلخی برای هیچکس نیفتاد".

 

 

 

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو