والورده: مسی مشکل خاصی ندارد - ورزش11 | نیوز پارسی

والورده: مسی مشکل خاصی ندارد

منبع: ورزش11

بازدید: 3

تاریخ: 1398/1/9

ساعت: 22:56


والورده: مسی مشکل خاصی ندارد

ورزش 11 - تیم فوتبالبارسلونافردا شب در آغاز هفتۀ بیست‌ونهم لالیگا اسپانیا به مصاف دیگر نماینده کاتالونیا یعنی اسپانیول خواهد رفت؛ ارنستو والورده در کنفرانس خبری پیش از این دیدار این چنین گفت:

 

-

دربی بسیار جذابی را پیش‌رو داریم، در این مقطع از فصل باید امتیازات را به خوبی جمع کنیم تا ثمر تمام تلاش‌هایمان را دریافت کنیم،پیروزی در دیدارهای آخر فصل ارزشی چند برابر دارد.

با توجه به فشردگی بازی‌ها تغییراتی در ترکیب تیم به وجود خواهد آمد، مسی چند ماهی هست که با درد مصدومیت دست‌وپنجه نرم می‌کند، او پس از چند روز استراحت به تمرینات برگشته و در بهترین فرم خود قرار دارد. ما در دیدارهای پیش‌رو به او نیاز داریم. دیروز با مسی صحبت‌کردم، مشکل جدی از بابت مصدومیت ندارد.

اسپانیول وضعیت خوبی دارد و فاصله زیاد آن‌ها با انتهای جدول باعث شده تا برای این فصل برای سهمیه لیگ اروپا بجنگند، البته ما هم انگیزه‌های خاص خود را داریم و فقط برای پیروزی در دربی به میدان می‌رویم.

-وی در خصوص وضعیت دمبله و کوتینیو نیز توضیحاتی را ارائه داد:

-

کوتینیو یکی از نفرات مهم تیم ما است به همین خاطر طی چند وقت اخیر با او صحبت‌هایی را انجام داده‌ام تا شرایطش بهتر شود، او خودش هم قبول دارد که در بعضی از بازی‌ها در حد انتظار ظاهر نشده و همین موضوع کمک می‌کند که زودتر به دوران اوج باز گردد. مصدومیت دمبله هم رو به بهبودی است ولی نمی‌توانیم روی او فشار بیاوریم.

-


 

مطالب مشابه