ویدئوهایی از نجات معجزه آسای بازماندگان از مرگ - باشگاه خبرنگاران | نیوز پارسی

ویدئوهایی از نجات معجزه آسای بازماندگان از مرگ

بازدید: 17

تاریخ: 1397/8/18

ساعت: 14:05


این روزها دوربین‌های فیلمبرداری لحظاتی را ثبت می‌کنند که شاید در حالت معمول به ندرت بتوانید چنین صحنه‌هایی ببینید.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛روزانه حوادث زیادی رخ می دهد که متاسفانه باعث از دست رفتن جان هزاران نفر می شود.اما در میان این حوادث ،اتفاقاتی رخ می دهد که با شنیدن و یا دیدن آن به معجزه ایمان خواهید آورد.صحنه هایی که قهرمانان آن تا یک قدمی مرگ می روند اما به طور معجزه آسایی از مرگ نجات پیدا می کنند.

در ادامه می توانید ویدئوهایی را که صحنه هایی از نجات قهرمانان را به تصویر کشیده است،مشاهده کنید.

تیم فیلمبرداری که از ریزش بهمن در رشته کوه های قراقروم پاکستان در سال 2018 جان سالم به در بردند

پاکو روزس کارگردان 52 ساله به همراه تیمش برای ساخت فیلم مستند «1000 فنجان چای» به پاکستان رفتند.هنگامی که آنها به قله صعود کردند با ریزش بهمن مواجه شدند.در آن لحظه زمان فرار نداشتند و بعد از چند دقیقه با برف پوشیده شدند.اما این گروه خوش شانس با قرار گرفتن در پشت سنگی که در نزدیکی آنها قرار داشت، محفوظ ماندند. آنها علاوه بر اینکه جان سالم به در بردند توانستند از لحظه حادثه نیز فیلمبرداری کنند.

براون بوئوس خلبان در سال 2010 از انفجار هواپیما در کانادا جان سالم به در برد

براون 36 ساله در حال آماده شدن برای نمایش هواپیمای جنگنده CF-18 بود اما ناگهان هواپیما دچار نقص فنی شده و سقوط کرد. درست چند ثانیه قبل از برخورد با زمین خلبان موفق به خروج شد. براون بلافاصله به بیمارستان انتقال یافت و خوشبختانه زنده ماند.

نجات معجزه آسای راننده در مسابقه اتومبیل رانی 2017 آمریکا

کورتین فورس، دختر جان فورس ستاره اتومبیل رانی در یکی از مسابقات با سرعت 530 کیلومتر در ساعت به مانع برخورد کرد و خوشبختانه زنده ماند.

کوهنوردی پس از افتادن در شکاف 25 متری در رشته کوه‌های هیمالیا در سال 2014 ،جان سالم به در برد

جان ال کوهنورد حرفه‌ای آمریکایی پس از صعود از کوه های هیمالیا تا ارتفاع 6000 متر از سطح دریا در نپال به داخل شکافی سقوط کرد و با وجود جابه‌جا شدن کتفش و شکستن پنج دنده و زانو و آرنج جان سالم به در برد. وی با کمک سیگنال شبکه های اجتماعی در خواست کمک کرد.

پرش موتورسوار از روی خودرو در سال 2018 و در کشور اوکراین

برچسب ها: حوادث دانستنی ها

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو