پوچتینو: باید به سولسشر تبریک گفت - ورزش 3 | نیوز پارسی
پوچتینو: باید به سولسشر تبریک گفت

پوچتینو: باید به سولسشر تبریک گفت


منبع: ورزش 3

بازدید: 3

تاریخ: 1398/1/9

ساعت: 22:29


سرمربی تاتنهام همواره یکی از گزینه های هدایت منچستریونایتد بود اما در نهایت اوله گنار سولسشر به عنوان سرمربی قطعی شیاطین سرخ برگزیده شد.

به گزارش "ورزش سه"، از مائوریسیو پوچتینو در سال های اخیر همواره به عنوان گزینه سرمربی گری یونایتد نام برده شده است. سال 2016 و پس از برکناری لوئیس  فان خال از یونایتد، شایعات زیادی در مورد جانشینی پوچتینو به جای مربی هلندی به گوش می رسید اما در نهایت ژوزه مورینیو روی نیمکت یونایتد نشست.

اخیرا و پس از اخراج مورینیو نیز اخباری در مورد احتمال حضور پوچتینو در یونایتد از فصل آینده شنیده می شد با این حال عملکرد اوله گنار سولسشر به قدری خوب بود که در نهایت قراردادش از شکل موقت به دائمی تبدیل شد.

 

 

پوچتینو: باید به سولسشر تبریک گفت

 

 

پوچتینو، سرمربی تاتنهام در نشست خبری بازی با لیورپول و در واکنش به دائمی شدن قرارداد سولسشر گفت:« به او تبریک می گویم و باید گفت که قطعا لیاقت سرمربیگری یونایتد را دارد. در مورد من همیشه شایعات وجود دارد اما در این مورد کار خاصی نمی توانم انجام دهم. نمی توان آنها را متوقف کرد. نه تنها در مورد یونایتد که در مورد تیم های دیگر نیز نام من همیشه مطرح می شود.

من هرگز در مورد شایعات صحبت نکرده ام. می خواهم به سولسشر تبریک بگویم و برای او بهترین ها را آرزو کنم. او حالا رسما سرمربی منچستریونایتد است.

در حال حاضر تمام تمرکز من روی بازی با لیورپول و بازی های حساس پیش رو است و زمانی برای فکر کردن به شایعات ندارم.»

 

 

 

 

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


استقلال جهان هند سامسونگ اپل خبرگزاری حوزه موبایل لیبی سودان نقاشی نوآوری لاستیک تکنولوژی عباس عبدی سید حسین حسینی کوالکام بمب سیدمهدی رحمتی روغن موتور رنگ آمیزی آسانژ آلرژی در نوزادان همایش دکترین مهدویت مرکز فقهی ائمه اطهار عفونت در نوزادان Brad Pitt واکسن نوزادان عکس هایی از زندگی کاری کارگر سنگ تراش لرستانی تصاویری جالب از کوچک ترین مرد جهان زنی با پاهای ۷۰ کیلو گرمی عکس تصاویری از عشق گربه به طوطی محمد علی یحیوی ترسناک ترین آسانسور جهان عکس عکسهای جالب هنرنمایی های زیبا و دیدنی با موتور ساختار مغز دخترا کشف شد عکس عکسهای دیدنی از گاو تک شاخ و 3 شاخ عجیب ترین زمین فوتبال عکس عکسهای جالب و دیدنی روز 18 خرداد 1390 عکس‌هایی از فیلم گشت ارشاد خبر مهم آنجلینا جولی معتاد شد عکس عکس های افراد معروف در فرودگاه ها عکسهایی از مراسم عروسی هیفا وهبی آخر عاقبت تام و جری مثل میگ میگ معلوم شد عکس عکس هایی از چپ‌ دست‌ های معروف سینمای هالیوود مصاحبه یحیوی تصاویر جالب و دیدنی از مجسمه های شنی عکس های زیبا ترین زنان جهان ساخت قاب عکس نقاشی جنگل نقاشی عقاب نقاشی کبوتر نقاشی طاووس نقاشی قو ایمنی در نوزادان

به روایت تصویر


به روایت ویدئو