پیام تبریک خانواده شهید علیمحمدی به سردار سلیمانی - ایسنا | نیوز پارسی
پیام تبریک خانواده شهید علیمحمدی به سردار سلیمانی

پیام تبریک خانواده شهید علیمحمدی به سردار سلیمانی


منبع: ایسنا

بازدید: 3

تاریخ: 1397/12/26

ساعت: 16:53


به گزارش ایسنا، متن این نامه به شرح زیر است:

"سردار سرلشکر قاسم سلیمانی

فرمانده محترم نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

با سلام و درود،

بنا بر گواهی آموزگار پیر تاریخ، نامیرایی و جاودانگی سرزمین مقدّس اسلامی، مرهون رشادت‌ها و مجاهدت‌های پولادمردانی است که با تأسی به سیره و راه و مرام مولای متقیان، حضرت امیر مؤمنان (علیه آلاف التحیه و الثناء) و سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالحسین (ع)، جان و جهان خویش را در مسیر حراست وصیانت از مرزهای جغرافیایی و عقیدتیِ جهان اسلام ایثار نمودند.

صفحات تاریخ ایران اسلامی در قرون و اعصار آینده، مزیّن به نام و یاد دلاور مردی خواهد بود که خاطرۀ حماسه آفرینی‌های مجاهدانِ صدر اسلام را در اذهان زنده خواهد کرد و سیمای نورانی او، مشعل فروزانی خواهد شد که سالکان طریق جهاد و شهادت را به سرمنزل مقصود، رهنمون خواهد شد. اگرچه دریافت نشان و مدال ذوالفقار از دستان فرماندهی معظّم کل قوا و رهبر مسلمانان و مستضعفان جهان، موهبتی است که شایستۀ قدرشناسی و سپاسگزاری است؛ امّا همانگونه که رهبر فرزانۀ انقلاب اسلامی (مدّ ظله العالی) خاطر نشان ساختند، ارج و اجر صبر و ثباتِ حضرتعالی در مسیر خدمت خالصانه به نظام مقدّس جمهوری اسلامی بالاتر و والاتر از آن است که با امتیازات دنیایی و این‌جهانی قابل جبران باشد.

در آستانۀ میلاد فرخنده و همایون قطب عارفان و پیشوای پارسایان، حضرت علی (ع) و همزمان با فرا رسیدن بهار و آغاز سال جدید خورشیدی، بر خود فرض دانستیم تا بر همّت والای حضرتعالی درود فرستیم و توفیق آن برادر گرانقدر را در جلب رضایت مقام عظمای ولایت به حضورتان تبریک عرض نمائیم. دوام سلامتی و مزید سرافرازی و بهروزی آن مجاهد خستگی ناپذیر را در ظلّ عنایات خاصۀ حضرت ولی عصر (عج) از درگاه ایزد متعال خواستاریم.

خانواده شهید دکتر مسعود علیمحمدی

(شهید هسته‌ای) "

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو