پیش بازی پرسپولیس - استقلال؛ گام برنده به سمت جام قهرمانی؛ فینال زود هنگام برای سرخابی ها - فرتاک ورزشی | نیوز پارسی

پیش بازی پرسپولیس - استقلال؛ گام برنده به سمت جام قهرمانی؛ فینال زود هنگام برای سرخابی ها

بازدید: 5

تاریخ: 1398/1/9

ساعت: 23:26


پیش بازی پرسپولیس - استقلال؛ گام برنده به سمت جام قهرمانی؛ فینال زود هنگام برای سرخابی ها
به گزارشفرتاک ورزشی،

شنبه دربى هشتاد و نهم پایتخت بین دو تیماستقلالو پرسپولیس در حالى برگزار مى شود که این دو تیم در جدول لیگ برتر رتبه هاى اول و دوم را به خود اختصاص دادند و در فاصله دو امتیازى هم درجدولقرار گرفتند.

این شهرآورد میتواند جذاب ترین دربى چند سال اخیر باشد جایى که برنده این بازى به صدر جدول مى رسد و گام مهمى براى قهرمانى این فصل بر می دارد. این بازى هرآنچه که یک بازى براى جذاب شدن باید داشته باشد را در خود میبیند. آبى هاى تهرانى این فرصت را دارند که با غلبه بر پرسپولیس طعم صدرنشینى را بچشند و خود را بعنوان مدعى اصلى قهرمانى معرفى کند. همچنین که سرخپوشان پایتخت که سال گذشته در شهرآورد برگشت با باخت مقابل استقلال نتوانستند جشن قهرمانى خود را در شهرآورد جشن بگیرند، انگیزه زیادى دارند تا با پیروزى در این دیدار ضمن تداوم صدرنشینى خود انتقام آن باخت را از رقیب خود بگیرند.ضمن اینکه بسیارى از نگاه ها به گادوین منشا مهاجم سابق پرسپولیس هست که در نیم فصل در انتقالى جنجالى به استقلال پیوست و انگیزه هاى زیادى براى گلزنى و اثبات ارزش هاى خود به برانکو دارد.

این دو تیم آخرین بازى خود در سال ٩٧ را با برد پشت سر گذاشتند و با روحیه مناسبى وارد این مسابقه مى شوند.امیدواریم بر خلاف روال مرسوم که دو تیم براى حفظ صدر نیز بازى هجومى در پیش بگیرند و احتیاط را کنار بگذارند

داور: اشکان خورشیدی

کمک ها: رضا سخندان – علی میرزابیگی

 کمک داوران اضافی: محمدرضا اکبریان – محمدحسین زاهدی فرد

 کمک داوران ویدئویی: علیرضا فغانی – محمدرضا منصوری

داور چهارم: آرمان اسعدی

ناظر داوری: فریدون اصفهانیان

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

مطالب مشابه