چهارمین همایش آینده وب و موبایل ایران - کلیک | نیوز پارسی
چهارمین همایش آینده وب و موبایل ایران

چهارمین همایش آینده وب و موبایل ایران


منبع: کلیک

بازدید: 13

تاریخ: 1397/9/15

ساعت: 14:11


رسانه کلیک – چهارمین دوره همایش آینده وب و موبایل در روزهای 29 و 30 آذر ماه در دانشگاه امیر کبیر برگزار می شود.

همایش آینده وب و موبایل، یک رویداد دو روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌ های روز دنیا در این دو حوزه سخن می‌گویند. این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ی وب و موبایل در جهان و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.

از دست ندهید

هیچ مطلبی موجود نیست

در رویداد امسال همانند سال های پیش، روندهای تازه جهانی که در آینده نزدیک در حوزه ی فناوری های وب و موبایل کشور می بایست به وقوع بپیوندد مورد بررسی و نقد قرار می گیرد. طبق روال هر سال، در این رویداد از کسانی که در حوزه های تخصصی خود علاوه بر دانش فنی، قدم های اجرایی و ملموسی برداشته اند دعوت شده تا تجربیات خود را با مخاطبان به اشتراک بگذارند.

شرکت کنندگان در این همایش، ضمن آشنایی با فناوری های آینده ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان صنعت، می توانند موقعیت های شغلی و هم تیمی های جدید برای کسب وکار خود بیابند.

این همایش برای مدیران ارشد سازمان ها، صاحبان کسب و کارهای کوچک و متوسط، طراحان و توسعه دهندگان وب سایت و موبایل، دانشجویان و علاقه مندان، دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.

در چهارمین همایش آینده وب و موبایل موضوعاتی حول مدیریت و توسعه نرم‌افزار، بازاریابی دیجیتالی، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا مطرح خواهد شد. همچنین در روز دوم همایش نیز کارگاه‌های آموزشی با هدف انتقال دقیق‌تر و تجربی برخی از محتوای رویداد تدارک دیده شده است که علاقمندان می‌توانند در صورت تمایل در یکی از این کارگاه‌ها که بصورت همزمان برگزار می‌شود شرکت نمایند.

برای بررسی بیشتر و حضور در چهارمین همایش آینده وب و موبایل ایران می توانید به وب سایت fowm.ir مراجعه نمایید.

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


پرسپولیس فوتبال عکس مجلس شورای اسلامی عربستان یمن روحانی عربستان سعودی تیم ملی ایران حوادث هواشناسی والیبال بارش باران تراکتورسازی تبریز علیرضا بیرانوند جشنواره تلگرام جالب و دیدنی نماینده مجلس حیات وحش عکس روز ساری سعودی شبکه اجتماعی جنگ یمن تحولات یمن فیس بوک ائتلاف سعودی ارتش یمن انصارالله یمن مزدوران سعودی تیم امید ایران لیگ برتر والیبال ایران پلنگ محمد ایمانی محمدرضا زنوزی عکس نوشته عکس پروفایل شفاف سازی باغ وحش حقوق نجومی دریافت 8 MB نیروهای یمنی ابوالفضل ابوترابی پلنگ سیاه استان صعده طغیان رودخانه برنامه دست خط عکس طبیعت علی صوفی واتس‌آپ عکس پروفایل دخترونه نوشته های زیبا نوشته های غمگین عکس گل عکس پروفایل غمگین عکس سیاه نوشته زیبا برای شروع روز متن زیبا برای آغاز روز متن زیبا برای شروع یک روز خوب متن زیبا برای شروع روز جدید عکس نوشته زیبا برای شروع روز نوشته پروفایل نوشته تولدت مبارک نوشته های تیکه دار نوشته پشت ماشین نوشته مادر سیزده بدر نوشته برای تلگرام استان عسیر صعده یمن شایعه روز ستاره تیم ملی در حال بازگشت به استقلال جشن هولی کشف ۲ پرونده جدید حقوق‌های نجومی درگیری های سنگین فیلم پارک ملل ساری زیر آب فرو رفت فیلم سیلاب شمال تا جنوب کشور را زیر آب برد

به روایت تصویر


به روایت ویدئو