چهل سالگی انقلاب اسلامی معجزه بزرگ تر از پیروزی انقلاب - صدا و سیما | نیوز پارسی

چهل سالگی انقلاب اسلامی معجزه بزرگ تر از پیروزی انقلاب

منبع: صدا و سیما

بازدید: 9

تاریخ: 1397/11/17

ساعت: 23:44


چهل سالگی انقلاب اسلامی معجزه بزرگ تر از پیروزی انقلاب معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در رودسر گفت: چهل سالگی انقلاب اسلامی معجزه بزرگ تر از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی است.

چهل سالگی انقلاب اسلامی معجزه بزرگ تر از پیروزی انقلاب
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز گیلان سردار محمدرضا نقدی عصر امروز در همایش بصیرتی دستاوردهای انقلاب که در مسجد شهدا رودسر برگزار شد گفت: رسیدن انقلاب به چهل سالگی معجزه بزرگ تر از خود پیروزی انقلاب است و این موضوع دشمنان نظام را عصبانی تر از گذشته کرده است.
وی پیروزی انقلاب اسلامی را برخلاف سایر انقلاب‌های دست‌ساز بشری مبتنی بر خواست و اراده الهی خواند و افزود: تصور دشمنان بر این بود که انقلاب اسلامی ایران نیز همانند بسیاری از انقلاب ها در سال های اولیه با شکست مواجه می شود اما اراده الهی و استقامت مردم با رهبری امام راحل و هدایت مقام معظم رهبری باعث چهل سال ایستادگی و اینک بالندگی نظام اسلامی ایران شده است.
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به پیشرفت های چشمگیر کشورمان در طول 40 ساله گذشته در عرصه های مختلف گفت: امروز به یاری خداوند متعال و پشتوانه علمی جوانان، در بسیاری از عرصه ها در زمره کشورهای برجسته دنیا هستیم و این ثمره ایستادگی در برابر دشمنان و تکیه بر توان داخلی است.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو