کلوپ: لیورپول مصدومی ندارد و همه بازیکنان در تمرین شرکت کرده‌اند؛ احترام زیادی برای تاتنهام قائلم - طرفداری | نیوز پارسی

کلوپ: لیورپول مصدومی ندارد و همه بازیکنان در تمرین شرکت کرده‌اند؛ احترام زیادی برای تاتنهام قائلم

منبع: طرفداری

بازدید: 4

تاریخ: 1398/1/9

ساعت: 22:40


کلوپ: لیورپول مصدومی ندارد و همه بازیکنان در تمرین شرکت کرده‌اند؛ احترام زیادی برای تاتنهام قائلم

سرمربی قرمزها در کنفرانس خبری پیش از دیدار لیورپول مقابل تاتنهام حاضر شد.

طرفداری- یکشنبه در چارچوب لیگ برتر انگلستان، تیم های لیورپول و تاتنهام به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به نقل ازلیورپول اکو، یورگن کلوپ در شروع کنفرانس خبری خود گفت:

این اولین بار در فصل جاری است که همه بازیکنان سلامت هستند. این اتفاق خوبی است. از دیروز، همه را در تمرین در اختیار داشتیم. محمد صلاح از غیبتش در بازی های ملی استفاده کرد. نه تنها او، بلکه بقیه بازیکنانی نیز که به کشورهایشان نرفته بودند، از زمان استفاده کردند. همه بازیکنان در تمرین حضور داشتند. الکساندر آرنولد، جو گومز و شکیری (که قبلا مصدوم بودند) روز گذشته در تمرینات 100 درصد مشارکت داشتند. باید ببینیم واکنش ها چگونه خواهد بود. البته باید گفت آنها هنوز برای سپری کردن دوران نقاهت به زمان نیاز دارند.

وی ادامه داد:

تاتنهام در حال حاضر در دوران هیجان انگیزی قرار دارد. ورزشگاه جدیدشان که فقط عکس هایش را دیده ام، به نظر تاثیر برانگیز می رسید. آنها سه هفته پیش آخرین بازی خود را در لیگ برتر برگزار کردند و بنابراین فکر نمی کنم به آن شکست (باخت مقابل ساوتهمپتون) دیگر فکر کنند.

سرمربی لیورپول در مورد جو گومز گفت:

جو پس از 15 هفته به تمرینات برگشته ولی هنوز در مراحل ابتدایی آماده سازی برای بازی قرار دارد. او در حال حاضر پس از هزار تمرین بازتوانی، در حال وفق دادن خود با تمرینات معمول تیم است. نه تنها جو بلکه بقیه مصدومان نیز مشکلی نخواهند داشت و باز هم در تمرینات شرکت خواهند کرد.

کلوپ در خصوص چمبرلین افزود:

یکی از بزرگترین اشتباهات این بود که همه از بازگشت اوکس هیجان زده شدند. همین موجب شد تمرکزها روی بازی زیر 23 سال ( که اولین بازی چمبرلین پس از مصدومیت بود) برود و حال او از نگاه ها دور شده است. او تمرین خواهد کرد و وقتی کاملا آماده بازی شد، در خصوصش صحبت می کنیم.

او در مورد نژادپرستی در فوتبال ادامه داد:

متاسفم که در دنیای ما چنین چیزی اتفاق می افتد و مردم در این مورد صحبت می کنند. این ناراحت کننده است. البته نباید این را نادیده گرفت. ما باید نسبت به این مسائل واکنش نشان دهیم تا در نهایت یک روز به پایان برسد.

سرمربی قرمزها در مورد اینکه تاتنهام در بازار نقل و انتقالات فعالیت نمی کند، تصریح کرد:

در کشوری که نقل و انتقالات زیاد رخ می دهند، اگر شما این کار را انجام ندهید، تیتر خبرها خواهید بود. مطمئنم پوچتینو نیز می خواهد بازیکن به تیمش اضافه کند ولی همه چیز در مورد اضافه کردن بازیکن مناسب به تیم تان است. من برای روش آنها احترام زیادی قائلم. اگر شما به استادیوم جدید آنها نگاه کنید، متوجه می شوید پول دارند. حال شاید کمی نیز در این راه ذخیره کرده باشند.

مطالب مشابه