کمک همه دستگاهها به احداث هرچه سریعتر بزرگراه سیرجان - شهربابک - صدا و سیما | نیوز پارسی

کمک همه دستگاهها به احداث هرچه سریعتر بزرگراه سیرجان - شهربابک

منبع: صدا و سیما

بازدید: 7

تاریخ: 1397/10/23

ساعت: 07:41


استاندار تاکید کرد : کمک همه دستگاهها به احداث هرچه سریعتر بزرگراه سیرجان - شهربابک برای تسریع در روند احداث بزرگراه سیرجان - شهربابک، بزودی جلسه ای با حضور همه مدیران کل دستگاههای مرتبط، در محل احداث بزرگراه تشکیل خواهد شد.

کمک همه دستگاهها به احداث هرچه سریعتر بزرگراه سیرجان - شهربابک

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما اقای فدایی استاندار کرمان این مطلب را در نشست بررسی مشکلات طرح بزرگراه سیرجان شهربابک اعلام کرد و گفت برای کمک به توسعه سرمایه گذاری در استان و کاهش مشکلات اداری سرمایه گذاران ، جلسات موسوم به "پنجره واحد سرمایه گذاری" را از این پس به جای استانداری در محل اجرای طرحها تشکیل خواهیم داد و نخستین جلسه طی 10 روز آینده در محل احداث بزرگراه سیرجان - شهربابک تشکیل خواهد شد. آقای فدائی در عین حال از رکود برخی طرحهای سرمایه گذاری در استان انتقاد کرد و گفت با مدیرانی که مشخص شود در این رکود مقصر بوده اند بدون ملاحظه برخورد خواهم کرد.
استاندار کرمان یکی از معضلات امروز دردستگاههای اجرایی و اداری را رودربایستی مدیران دانست و گفت متأسفانه برخی مصلحت اندیشی های بیجا و رودربایستی با مدیران ناکارآمد، باعث عقب ماندگی کشور شده است.
"پنجره واحد سرمایه گذاری استان"، عنوان کارگروهی ضربتی برای حل مشکلات سرمایه گذاران طرحهای مختلف در استان کرمان است که طی آن مدیران 17 دستگاه مرتبط با بحث سرمایه گذاری ، همزمان در نشستی با حضور سرمایه گذار شرکت میکنند و برای حل موانع پیش روی طرحها، هماهنگی های ضروری بین ادارات را انجام داده و دستورات لازم را صادر میکنند.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو