کودکان و نوجوانان عامل نیمی از چاقوکشی‌های لندن؛ جرایم خشونت‌بار به سنین پایین کشیده شده است - میزان | نیوز پارسی
کودکان و نوجوانان عامل نیمی از چاقوکشی‌های لندن؛ جرایم خشونت‌بار به سنین پایین کشیده شده است

کودکان و نوجوانان عامل نیمی از چاقوکشی‌های لندن؛ جرایم خشونت‌بار به سنین پایین کشیده شده است


منبع: میزان

بازدید: 8

تاریخ: 1397/11/17

ساعت: 23:25


خبرگزاری میزان- آمارهای رسمی حاکی از آن است که کودکان و نوجوانان عامل نیمی از خشونت‌‌ها با چاقو در پایتخت انگلیس هستند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان، روزنامه ایندیپندنت گزارش داد: همزمان با افزایش شدید میزان خشونت در میان نوجوانان در لندن، پلیس این شهر آماری منتشر کرده که نشان می‌دهد نوجوانان و حتی کودکان با سنین پایین‌تر عامل بسیاری از خشونت‌ها با سلاح سرد در  این شهر هستند.

بر اساس این گزارش آمار پلیس نشان می‌دهد ۴۱ درصد از افرادی که در ارتباط با چاقوکشی در این شهر بازداشت می‌شوند نوجوانان ۱۵ تا ۱۹ سال هستند.

 

 

علاوه بر این ۸ درصد از این جنایت‌ها از سوی نوجوانانی صورت می‌گیرد که در رده سنی ۱۰ تا ۱۴ سال قرار دارند.

رئیس پلیس لندن در این باره هشدار داده است که حملات با سلاح سرد خشونت بیشتری به خود گرفته و عاملان آنها که «بیشتر و بیشتر جوانان» هستند سعی دارند با نزدیک شدن به افراد و چاقوکشی آنها را به قتل برسانند.

«ادلکان» رئیس گروه اجرایی مبارزه با جرایم خشونت‌بار در پیلس انگلیس می‌گوید: افسران پلیس برنامه درستی برای برخورد با این موضوع و ایست و بازرسی افراد ندارند.

 

کودکان و نوجوانان عامل نیمی از چاقوکشی‌های لندن

 

آمار ارائه شده از سوی پلیس لندن حاکی از آن است که ۱۷ درصد از جرایم خشونت‌بار با سلاح سرد نیز از سوی جوانان ۲۰ تال ۲۴ سال صورت گرفته است.

مقامات پلیس لندن می‌گویند که ۷۳ درصد از عاملان جرایم مرتبط با سلاح سرد و ۵۳ درصد از قربانیان این جنایات سیاه‌پوستان هستند.

با مستثنا کردن قربانیان حملات تروریستی پل «لاندن بریدج»، وست مینستر و منچستر، باز هم آمار کشته شدگان ناشی از قتل در سال ۲۰۱۸ در لندن ۱۲ درصد افزایش یافته است. این میزان بیشترین رقم در دهه گذشته است.

تعداد کل جرایم شامل چاقو یا ابزار تیز مانند آن که تا مارس ۲۰۱۸ در لندن توسط نیرو‌های پلیس ثبت شده، ۴۰۱۴۷ مورد بوده که بالاترین میزان در ۷ سال اخیر است.

 

کودکان و نوجوانان عامل نیمی از چاقوکشی‌های لندن

طبق آمار رسمی پلیس متروپولیتن، در آوریل ۲۰۱۸، ۱۲۹۹ مورد چاقوکشی در لندن ثبت شد.

در ماه فوریه ۲۰۱۸ بیش از ۲۵۰ چاقو و شمشیر فقط در یک هفته در لندن کشف و ضبط و ۲۸۳ نفر که بیشتر آن‌ها نوجوان بودند، به دلیل حمل این اسلحه‌های سرد دستگیر شدند.

در سال ۲۰۱۸، ۱۳۲ نفر در اثر چاقوکشی در لندن جان خود را از دست دادند.

 

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو