کوچک اما قدرتمند از ژاپن! (+تصاویر) - موبنا | نیوز پارسی
کوچک اما قدرتمند از ژاپن! (+تصاویر)

کوچک اما قدرتمند از ژاپن! (+تصاویر)


منبع: موبنا

بازدید: 11

تاریخ: 1398/1/17

ساعت: 10:55


مجله آنلاین موبنا –  دوربین  RX0 II Mini یک محصول جمع و جور با ال سی دی متحرک 180 درجه‌ای است. این دوربین با قابلیت عکاسی و فیلمبرداری ابعادی برابر با  2.4 x 1.6 x 1.2اینچ دارد و سنگینی آن نیز 1.2 پوند اعلام شده است. همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید ابعاد این دوربین امکان حمل آسان آنرا فراهم کرده و براحتی می‌شود در هر مکانی از آن استفاده کرد.

بدنه دوربین از آلومینیوم دولایه و سبک ساخته شده است. چنانچه اهل ماجراجویی در طبیعت هم باشید؛ RX0 II Mini یک انتخاب مناسب برایتان خواهد بود زیرا بدون نیاز به قاب محافظ تا 10 متر غوطه‌وری در آب را تحمل می‌کند.

این دوربین مجهز به یک سنسور سی ماس از خانواده Exmor RS است که با موتور اختصاصی ویرایش تصاویر BIONZ X از سونی و لنز 24 میلیمتری F4 زایس سری T یک مجموعه مناسب برای ثبت تصاویر باکیفیت را دور هم جمع کرده است. حساسیت ایزو تا 12800 نیز با ایجاد امکان نورگیری بالا برای این دوربین موجب شده تا تصاویر باکیفیتی را نیز در محیط‌های کم‌نور ثبت کند.

این دوربین کامپکت قابلیت ضبط فیلم‌های  4Kدر 24/30 فریم برثانیه را دارد که در نهایت توسط تثبیت‌کننده تصویر داخلی دوربین خروجی باکیفیتی را پیش روی شما قرار خواهد داد. همانطور که در ابتدا اشاره شد ال سی دی متحرک دستگاه تا 180 درجه به سمت بالا و 90 درجه به سمت پایین قابلیت چرخش دارد. وای فای داخلی نیز امکانات اشتراکی مناسبی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

 

 

این محصول با قیمت 698 دلار در سایتآمازونبرای فروش ارائه‌شده است.

برچسب ها: آمازون

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو