گزارش لحظه به لحظه؛ امارات 1 - تایلند 0 - فرتاک ورزشی | نیوز پارسی

گزارش لحظه به لحظه؛ امارات 1 - تایلند 0

بازدید: 10

تاریخ: 1397/10/24

ساعت: 21:35


گزارش لحظه به لحظه؛ امارات 1 - تایلند 0
به گزارشفرتاک ورزشی،

تیم ملی امارات در دیدار افتتاحیه جام ملت‌های 2019 غافلگیر شد و به زحمت توانست برابربحرینیک امتیاز بگیرد، اما آنها در مسابقه اخیرشان توانستند برابر هند شگفتی‌ساز به پیروزی 2 بر صفر برسند تا با 4 امتیاز بالاتر از سایر تیم‌ها در صدرجدولگروه اول این رقابت‌ها قرار بگیرد، اما آنها برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی به‌عنوان تیم نخست، سعی دارند اکنون که به مصافتایلندرفتند، صاحب پیروزی دیگری شوند؛ در سمت مقابلتیم ملیتایلند که جام را با باخت 4 بر یک مقابل هند آغاز کرد، دربازیگذشته‌اش بحرین را شکست داد و اکنون تلاش می‌کند با برتری برابر امارات میزبان، شانس خود را برای صعود از مرحله گروهی افزایش دهد.

 

گزارش لحظه به لحظه دیدار تیم‌های ملی امارات و تایلند را در همین صفحه از "فرتاک ورزشی" دنبال کنید:

 

جام ملت‌های آسیا - امارات 2019 ؛ گروه A

دوشنبه: 97/10/24 ؛ ساعت 19:30

استادیوم: هزاع بن زاید- العین

داور: ریوجی ساتو(ژاپن)؛ کمک‌ها: هیروشی یامائوچی و جان میهارا؛ داور چهارم: محمد یاسری محمد(مالزی)/ کمک داوران پشت دروازه: جومپِی ایدا و هیرویوکی کیمورا(ژاپن).

 

 

تیم ملی امارات

خالد عیسی، خلیفه مبارک، اسماعیل احمد محمد، الحسن صالح عیسی، علی حسن، محمد احمد غریب، ماجد حسن احمد، اسماعیل سالم الحمادی، خلفان مبارک، علی احمد مبخوت و بندر محمد الاحبابی.

سرمربی: آلبرتو زاکرونی

 

 

تیم ملی تایلند

سیواراک تدسونگنوئن، سوفان سانگ‌سونگ، سیراتون بونماسان، تانابون کسارات، میکا چونواونسی، ترایستان دو، آدیسون پرامراک، چاناتپ سونگ‌کراسین، سیتیفان پوآنگ‌جانگ، آدیساک کرایسورن و تیراسیل دانگ‌دا.

سرمربی: سیریساک یودرادسای

 

 

شرح گل

 

امارات 1 - تایلند صفر (دقیقه 7: علی مبختوت): الحسن صالح پاس در عرض خوبی به اسماعیل الحمادی داد که این بازیکن بعد از پیشتازی تا خط عرضی زمین، با ضربه چیپ پای چپ تیرک افقی دروازه تایلند را به لرزه درآورد ولی در ریباند علی مبخوت موفق شد با ضربه سر گل اول امارات را به ثمر رساند.

 

لحظات حساس

 

؟؟؟

 

در حاشیه

 

* پانسا همویبون از تایلند به دلیل دریافت کارت زرد در هر دو مسابقه اخیرشان برابر هند و بحرین، از دیدار امشب برابر امارات محروم است.

 

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو