گل‌محمدی: فغانی جزو بهترین داوران جهان است - خبر ورزشی | نیوز پارسی

گل‌محمدی: فغانی جزو بهترین داوران جهان است

منبع: خبر ورزشی

بازدید: 4

تاریخ: 1398/1/9

ساعت: 22:11


یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو گفت که کسب سه امتیاز بازی با پارس جنوبی را مدیون هواداران خود هستند.

گل‌محمدی: فغانی جزو بهترین داوران جهان است
به گزارش خبرورزشی،یحیی گل‌محمدی پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال پدیده شهر خودرو مقابل پارس جنوبی جم گفت: بازی خوبی انجام دادیم، هر چند با توجه به دوری از مسابقات در برخی از صحنه‌ها ناهماهنگ بودیم. دلیل این موضوع نداشتن بازی‌های تدارکاتی بود. پس از دیدار با تراکتورسازی حتی یک دیدار دوستانه انجام ندادیم و تیمی در مشهد نبود که با آن‌ها بازی کنیم.
وی افزود: از نتیجه بازی راضی هستم، سه امتیاز کمترین حق ما بود که خوشبختانه به هدف‌مان رسیدیم. اگر سه امتیاز را نمی‌گرفتیم، کارمان سخت می‌شد. این سه امتیاز برای ما حیاتی بود و باید از حمایت هواداران‌مان تشکر کنم که تا آخرین لحظه ناامید نشدند و تشویق‌مان کردند. فکر می‌کنم تنها عاملی که باعث شد سه امتیاز را بگیریم، حمایت هواداران بود. این سه امتیاز را مدیون هواداران هستیم و برد را به آن‌ها تقدیم می‌کنیم.
گل‌محمدی اظهار داشت: تیم حریف فشرده دفاع می‌کرد و کار را سخت کرده بود. با همه مشکلات، بازیکنانم توانستند روح برنده بودن را به نمایش بگذارند و به بازی مسلط شوند و ناامید نشدند. از همه آن‌ها تشکر می‌کنم. به تیم پارس جنوبی خسته نباشید می‌گویم، خوب دفاع کردند، اما انگیزه‌های ما بیشتر از این‌ها بود و برتری طلبی ما باعث شد که سه امتیاز را کسب کنیم.
سرمربی تیم فوتبال پدیده در رابطه با داوری بازی عنوان کرد: فغانی نه تنها بهترین داور آسیا، بلکه جزو بهترین داوران جهان است. از نوع قضاوت او راضی هستم، او به بازی مسلط بود و از تیم داوری تشکر می‌کنم.
گل‌محمدی در مورد گلی که تیمش از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رساند، گفت: پس از مدت‌ها روی ضربه ایستگاهی به گل رسیدیم. بین دو نیمه به بازیکنان تأکید کردم که باید از ضربات ایستگاهی استفاده کنیم که خوشبختانه هم ارسال خوب بود هم ضربه‌ای که منجر به گل شد.
وی در مورد اینکه پدیده با این پیروزی شانس زیادی برای کسب سهمیه پیدا کرد، گفت: خوشحالیم که در کورس قرار داریم و سه امتیاز بازی امروز برای‌مان مهم بود. هنوز کارمان تمام نشده و مسیر سختی در پیش داریم. دوست ندارم در خصوص مشکلات صحبت کنم، اما مشکل داشتن زمین تمرین از آذرماه همچنان وجود دارد و اصلا زمین تمرین‌مان کیفیت خوبی ندارد و اذیت می‌شویم. این موضوع روی بازی‌مان تأثیر می‌گذارد. با این شرایط، باز هم می‌جنگیم و امیدوارم بتوانیم اتفاق خوب یعنی کسب سهمیه را رقم بزنیم.
سرمربی تیم فوتبال پدیده درباره دفاعی بازی کردن پارس جنوبی جم عنوان کرد: گرفتن یک امتیاز هدف این تیم بود. در نیمه دوم، دروازه‌بان ما یک بار توپ را لمس کرد. این موضوع نشان می‌دهد که تیم ما روی حریف فشار گذاشته بود و آن‌ها هم با دفاع فشرده دنبال یک امتیاز بودند. حریف با انگیزه بازی کرد و به تیم ایشان (مهدی تارتار) به خاطر انجام این بازی تبریک می‌گویم.
گل‌محمدی در واکنش به این سؤال که اعضای شورای شهر پس از پایان بازی به سمت آم‌ها آمدند و آیا قولی برای حل مشکلات دادند یا نه، گفت:خیلی وقت است درباره این مسئله با مسئولان شهر صحبت کرده‌ایم. مشکل بزرگی که در مشهد وجود دارد، بحث سخت‌افزاری است. در اینجا زمین خوبی پیدا نمی‌شود که اجاره کنیم. به لحاظ امکانات، مشهد ضعیف‌ترین امکانات را دارد. فوتبال در این شهر، در مضیقه است. لازمه تمرین خوب، داشتن زمین تمرین خوب است تا کیفیت کار بالا برود.

مطالب مشابه