گل‌محمدی: کمترین حق ما سه امتیاز بود - ورزش 3 | نیوز پارسی

گل‌محمدی: کمترین حق ما سه امتیاز بود

منبع: ورزش 3

بازدید: 5

تاریخ: 1398/1/9

ساعت: 22:13


یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پدیده از کسب سه امتیاز برابر پارس جنوبی جم ابراز خوشحالی کرد و گفت این سه امتیاز تاثیر زیادی در ماندن آنها در کورس خواهد داشت.

گل‌محمدی: کمترین حق ما سه امتیاز بود

به گزارش "ورزش سه" ، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پدیده موفق شد شروع خوبی در سال جدید داشته باشد و سه امتیاز ارزشمند از تیم پارس جنوبی که به سختی می بازد، کسب کرد.


او در نشست خبری حاضر شد و در مورد این پیروزی با خبرنگاران گفتگو کرد.

 

در برخی صحنه ها ناهماهنگ بودیم


بازی خوبی انجام دادیم، هر چند با توجه به دوری از مسابقات در برخی از صحنه‌ها ناهماهنگ بودیم. دلیل این موضوع نداشتن بازی‌های تدارکاتی بود. پس از دیدار با تراکتورسازی حتی یک دیدار دوستانه انجام ندادیم و تیمی در مشهد نبود که با آنها بازی کنیم.

 

سه امتیاز کمترین حق ما بود


از نتیجه بازی راضی هستم. سه امتیاز کمترین حق ما بود که خوشبختانه به هدف‌مان رسیدیم. اگر سه امتیاز را نمی‌گرفتیم، کارمان سخت می‌شد. این سه امتیاز برای ما حیاتی بود و باید از حمایت هواداران‌مان تشکر کنم که تا آخرین لحظه ناامید نشدند و تشویق‌مان کردند. فکر می‌کنم تنها عاملی که باعث شد سه امتیاز را بگیریم، حمایت هواداران بود. این سه امتیاز را مدیون هواداران هستیم و برد را به آنها تقدیم می‌کنیم.

 

پارس هم خوب بود ولی انگیزه های ما بیشتر


تیم حریف فشرده دفاع می‌کرد و کار را سخت کرده بود. با همه مشکلات، بازیکنانم توانستند روح برنده بودن را به نمایش بگذارند و به بازی مسلط شوند و ناامید نشدند. از همه آنها تشکر می‌کنم. به تیم پارس جنوبی خسته نباشید می‌گویم. آنها خوب دفاع کردند، اما انگیزه‌های ما بیشتر از اینها بود و برتری طلبی ما باعث شد که سه امتیاز را کسب کنیم.

 

فغانی به بازی مسلط بود


فغانی نه تنها بهترین داور آسیا، بلکه جزو بهترین داوران جهان است. از نوع قضاوت او راضی هستم، او به بازی مسلط بود و از تیم داوری تشکر می‌کنم.

 

بین دو نیمه گفتم باید از ضربات ایستگاهی استفاده کنیم


پس از مدت‌ها روی ضربه ایستگاهی به گل رسیدیم. بین دو نیمه به بازیکنان تأکید کردم که باید از ضربات ایستگاهی استفاده کنیم که خوشبختانه هم ارسال خوب بود هم ضربه‌ای که منجر به گل شد.

 

سه امتیاز امروز برای ماندن در کورس مهم بود


خوشحالیم که در کورس قرار داریم و سه امتیاز بازی امروز برای‌مان مهم بود. هنوز کارمان تمام نشده و مسیر سختی در پیش داریم. دوست ندارم در خصوص مشکلات صحبت کنم، اما مشکل داشتن زمین تمرین از آذرماه همچنان وجود دارد و اصلا زمین تمرین‌مان کیفیت خوبی ندارد و اذیت می‌شویم. این موضوع روی بازی‌مان تأثیر می‌گذارد. با این شرایط، باز هم می‌جنگیم و امیدوارم بتوانیم اتفاق خوب یعنی کسب سهمیه را رقم بزنیم.

 

گلر ما یک بار توپ را لمس کرد


گرفتن یک امتیاز هدف این تیم بود. در نیمه دوم، دروازه‌بان ما یک بار توپ را لمس کرد. این موضوع نشان می‌دهد که تیم ما روی حریف فشار گذاشته بود و آنها هم با دفاع فشرده دنبال یک امتیاز بودند. حریف با انگیزه بازی کرد و به تیم پارس جنوبی به خاطر انجام این بازی تبریک می‌گویم.

 

به لحاظ امکانات مشهد ضعیف ترین است


گل‌محمدی در واکنش به این سؤال که اعضای شورای شهر پس از پایان بازی به سمت آنها آمدند و آیا قولی برای حل مشکلات دادند یا نه، گفت:خیلی وقت است درباره این مسئله با مسئولان شهر صحبت کرده‌ایم. مشکل بزرگی که در مشهد وجود دارد، بحث سخت‌افزاری است. در اینجا زمین خوبی پیدا نمی‌شود که اجاره کنیم. به لحاظ امکانات، مشهد ضعیف‌ترین امکانات را دارد. فوتبال در این شهر، در مضیقه است. لازمه تمرین خوب، داشتن زمین تمرین خوب است تا کیفیت کار بالا برود.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو