گواردیولا: برنده شدن با اشتباهات داوری را دوست ندارم؛ ورود مکرر تماشاگران به زمین بازی نگران کننده است - طرفداری | نیوز پارسی

گواردیولا: برنده شدن با اشتباهات داوری را دوست ندارم؛ ورود مکرر تماشاگران به زمین بازی نگران کننده است

منبع: طرفداری

بازدید: 3

تاریخ: 1397/12/26

ساعت: 16:35


گواردیولا: برنده شدن با اشتباهات داوری را دوست ندارم؛ ورود مکرر تماشاگران به زمین بازی نگران کننده است

اتحادیه فوتبال انگلیس تنها مجوز استفاده از VAR در ورزشگاه‌های لیگ برتری را صادر کرده است.

طرفداری- پپ گواردیولا بابت استفاده نشدن از فناوری کمک داور ویدیویی در جریان پیروزی ۳-۲منچسترسیتی مقابل سوانزیبهت زده بود.

به نقل ازFFT، سیتیزن‌ها تا دقیقه ۶۹ در ولز از حریف خود عقب بودند ولی در آن دقیقه توسط گل برناردو سیلوا به بازی برگشتند. ۹ دقیقه بعد و در دقیقه ۷۸، شاگردان گواردیولا با پنالتی بحث بر انگیزی که استرلینگ گرفته بود به بازی برگشتند. در نهایت در دقیقه ۸۸ آگوئرو در حالی رو گل سوم و پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند که تصاویر آهسته نشان دادند او در لحظه دریافت پاس برناردو سیلوا، از مدافعان حریف جلوتر بوده است.

گواردیولا پس از بازی گفت:

باید از مقامات بپرسید که چرا در این بازی از کمک داور ویدیویی استفاده نشد. این فناوری همه جا استفاده می‌شود ولی اینجا نه. اگر آن صحنه پنالتی نبود و گل سوم هم آفساید بود، متأسفم. دوست ندارم با تصمیمات اشتباه برنده بازی‌ها شوم. 

وی در ستایش از حریف افزود: 

باید به سوانزی به خاطر نمایش شگفت انگیزی که داشت تبریک گفت. ولی ما تسلیم نشدیم. اوضاع را رو به راه کردیم و در نهایت این کیفیت بازیکنان‌مان بود که تفاوت را رقم زد. 

گواردیولا در مورد ورود یک تماشاگر به زمین مسابقه در لحظات پایانی هم عنوان کرد: 

این اتفاق اخیرا چند بار رخ داده و مایه نگرانی است چون ممکن است در آینده با مشکل مواجه شویم. اتفاق خوبی نیست ولی شکر خدا این بار اتفاق خاصی پیش نیافتاد.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو