تکواندو قهرمانی جهان؛ ناهید کیانی در دور سوم حذف شد

منبع: طرفداری

51

1398/2/27

19:14


تکواندو قهرمانی جهان؛ ناهید کیانی در دور سوم حذف شد

ناهید کیانی موفق به صعود به مراحل بالاتر نشد.

طرفداری- سومین روز از رقابت‌های تکواندو قهرمانی جهانی، امروز(پنجشنبه) با برگزاری دیدار‌های اوزان 49- کیلوگرم و 57- کیلوگرم زنان و 74- کیلوگرم مردان پیگیری شد و ناهید کیانی با شکست در دور سوم از ادامه مسابقات بازماند. 

به گزارش تسنیم، ناهید کیانی نماینده وزن 49- کیلوگرم کشورمان ابتدا در دور نخست با نتیجه 34 بر 7 از سد یونیشا رای از نپال گذشت. او در مرحله یک شانزدهم نهایی نیز در راند طلایی با نتیجه 6 بر 4 از سد مادینا مانوپوا از ازبکستان گذشت. 

نماینده وزن 49- کیلوگرم کشورمان در مرحله یک‌هشتم نهایی با نتیجه با نتیجه 28 بر 7 مقابل پانیپاک وانگپاتاناکیت از تایلند شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت. 

همچنین در رقابت‌های وزن 57- کیلوگرم، پریسا جوادی در دور نخست با نتیجه 13 بر 4 مقابل دزیره رولاف از آمریکا به برتری دست یافت. او در مرحله یک‌شانزدهم نهایی نز در راند طلایی و با امتیاز 19 بر 17 مقابل پاتریکا آدامکیویسز از لهستان به برتری دست یافت. 

اما در رقابت‌های وزن 74- کیلوگرم مردان، امیرمحمد بخشی ابتدا با نتیجه 16 بر 7 از سد میگوئل ترجوس سالاس از کلمبیا گذشت . بخشی در مرحله یک‌شانزدهم نهایی نیز با نتیجه 10 بر 6 مقابل کریستین مک نیس از انگلیس پیروز شد. 

بخشی و جوادی تا ساعتی دیگر در ادامه مسابقات خود به مصاف رقبای خود خواهند رفت. 

بیست‌وچهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان 2019 با حضور 975 تکواندوکار از 150 کشور به میزبانی منچستر انگلیس از روز چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه  آغاز شد و به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو