بسکتبال NBA؛ مصدومیت کوین دورانت از آنچه تصور می‌شد جدی‌تر است؛ او بازی سوم و چهارم مقابل پورتلند را نیز از دست خواهد داد

منبع: طرفداری

56

1398/2/27

19:22


بسکتبال NBA؛ مصدومیت کوین دورانت از آنچه تصور می‌شد جدی‌تر است؛ او بازی سوم و چهارم مقابل پورتلند را نیز از دست خواهد داد

مربی گلدن استیت وریرز خبر داد کوین دورانت دو بازی آینده فینال کنفرانس غرب را نیز از دست خواهد داد.

طرفداری - مربی گلدن استیت وریرز، استیو کر، پس از پیروزی صبح امروز در دیدار مقابل پورتلند تریل بلیزرز راجع به وضعیت کوین دورانت صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت ESPN، کوین دورانت، ستاره تیم گلدن استیت وریرز، بازی سوم و چهارم فینال کنفرانس غرب NBA مقابل پورتلند تریل بلیزرز را نیز از دست داد و در این مدت فرآیند بازیابی از مصدومیت کشیدگی ماهیچه ساق پای راست خود را سپری خواهد کرد. استیو کر، پس از پیروزی 114-111 گلدن استیت برابر پورتلند در بازی دوم فینال، اعلام کرد پس از آنکه وضعیت مصدومیت کوین دورانت مجددا مورد بررسی قرار گرفت، حضور این ستاره در بازی‌های بعدی سری فینال غرب در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. استیو کر در  صحبت‌های خود گفت:

خوشبختانه روند بهبودی دورانت ادامه دارد، مصدومیت او بهتر شده است اما شرایط از آنچه در ابتدا فکرش را می‌کردیم کمی جدی‌تر است. ما خواهیم دید که در نهایت چه اتفاقی رخ خواهد داد، اما دورانت در تمام طول روز مشغول معالجه مصدومیت خود است. او در این فرآیند تعهد فوق‌العاده‌ای از خود نشان داده است. ریک سلبرینی [مسئول تیم پزشکی وریرز] و همکارانش در تمام طول روز کنار دورانت هستند. ما امیدواریم که دورانت بالاخره به ما ملحق شود، اما فعلا صبور خواهیم بود.

باب مایرز، مدیر ورزشی تیم گلدن استیت وریرز، امروز اعلام کرد کوین دورانت برای انجام بازی‌های سوم و چهارم مقابل بلیزرز، همراه تیم به پورتلند سفر نخواهد کرد. همچنین اگر کار به بازی پنجم بکشد، حضور دورانت در آن بازی نیز به بررسی‌های پزشکی که هفته‌ی آینده بر روی پای راست وی انجام می‌شود بستگی خواهد داشت. استیو کر پیش از بازی صبح امروز نیز در ارتباط با وضعیت مصدومیت دمارکوس کازینز هم گفته بود:

درماکوس در راه است. او تمرینات را به تازگی آغاز کرده است، پس دقیقا نمی‌توان گفت چه زمانی در اختیار تیم قرار خواهد گرفت، اما روند درمان مصدومیتش پیشرفت خوبی داشته است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو