مستند مراحل ساخت موسیقی Days Gone منتشر شد

منبع: گیم فا

33

1398/2/27

19:35


مستند مراحل ساخت موسیقی Days Gone منتشر شد

شرکت سونی (Sony)، مستندی کوتاه در رابطه با مراحل ساخت موسیقی آخرین عنوان انحصاری عرضه شده برای کنسول پلی‌استیشن ۴، یعنی Days Gone منتشر ساخت.

در این ویدئو، ناتان وایتهد (Nathan Whitehead)، آهنگ‌سازی که تجربه‌ی ساخت موسیقی برای مجموعه فیلم‌های محبوب Purge را در کارنامه‌ی خود دارد، در رابطه با مراحل و نحوه‌ی ساخت موسیقی برای عنوان محبوب Days Gone توضیحاتی را ارائه می‌دهد.

وی طی این مستند توضیح می‌دهد که چگونه به سراغ سبک‌های موسیقیایی رفت که مانند شخصیت اصلی بازی یعنی دیکون (Deacon) خشن و سرکش باشند. همچنین وی در رابطه با ایده‌هایش برای بیان موسیقیایی فریکرها (Freakers) در این عنوان، توضیحات جذابی را ارائه می‌دهد.

حجم و سختی ضبط موسیقی برای Days Gone، دقیقا مشابه‌ی ضبط موسیقی برای سه فیلم متفاوت بوده است. به علاوه ما باید تشخیص می‌دادیم که موسیقی بازی به چه میزان می‌تواند مخاطب را درگیر کرده و به اعمال بازی‌باز در جهان بازی واکنش نشان بدهد.

Days Gone هم‌اکنون در اختیار دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی تحت عنوان «خداحافظ آرامش! | نقد و بررسی بازی Days Gone» به قلم آقای اریا مقدم و همچنین درصورت نیاز به آشنایی با این عنوان و پتانسیل‌های آن به مطلب «آیا فریکرها از زامبی‌ها پیشی می‌گیرند؟ | نگاهی به پتانسیل‌های Days Gone» به قلم آقای میرشاهی مراجعه فرمائید. در ادامه، شما را به دیدن مستند Days Gone: Behind The Music With Nathan Whitehead دعوت می‌کنم:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو