واکنش سیمئونه به اخبار انتقال گریزمان به بارسلونا

منبع: ورزش 3

47

1398/2/27

19:50


پس از ناکامی جدید بارسا در لیگ قهرمانان بار دیگر شایعات انتقال گریزمان به این باشگاه شنیده می شود.

واکنش سیمئونه به اخبار انتقال گریزمان به بارسلونا

به گزارش "ورزش سه"، شکست سنگین برابر لیورپول و حذف از لیگ قهرمانان، به قدری غیرمنتظره و تلخ بود که گفته می شود بارسا را برای فصل بعد دچار تحول بزرگی خواهد کرد. یکی از این تغییر و تحولات در فاز حمله خواهد بود و آنتوان گریزمان، بار دیگر به گزینه شماره یک آبی اناری ها تبدیل شده است.

فصل گذشته نیز گریزمان تا آستانه پیوستن به بارسا پیش رفت؛ ولی ترجیح داد قراردادش با اتلتیکو را تمدید کند؛ اما بند فسخ 120 میلیون یورویی او این اجازه را به بارسا و تیم های دیگر خواهد داد تا نسبت به جذب او همچنان امیدوار باشند.

 

 

واکنش سیمئونه به اخبار انتقال گریزمان به بارسلونا

 

 

دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو در واکنش به این شایعات گفت:« گریزمان کاپیتان ماست و هیچ دغدغه و نگرانی از بابت این شایعات ندارم. او هنوز می تواند بیش از اینها پیشرفت کند؛ اما من در ذهن او نیستم و نمی دانم نظر خودش چیست پس باید منتظر بمانیم و ببینیم چه می شود. گریزمان هنوز دو سال دیگر با ما قرارداد دارد.»

 

سیمئونه در مورد جدایی گودین در پایان فصل گفت:« ما واقعا دوست داشتیم دیگو با ما بماند ولی در نهایت تصمیم گرفت از جمع ما جدا شود. برای جانشینی او روی چندین بازیکن تمرکز کرده ایم؛ ولی نام شان را اینجا نمی گویم. قطعا هیچکس نمی تواند مثل گودین باشد؛ چرا که هیچ دو بازیکنی با خصوصیات مشابه پیدا نمی شود.»

 

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو