لوفتوس چیک: جراحی ام موفقیت آمیز بود؛ با نهایت توان برای بازگشت به میادین، تلاش خواهم کرد

منبع: طرفداری

15

1398/2/27

20:47


لوفتوس چیک: جراحی ام موفقیت آمیز بود؛ با نهایت توان برای بازگشت به میادین، تلاش خواهم کرد

هافبک 23 ساله چلسی به دلیل مصدومیت و انجام عمل جراحی روی پای چپش، شانس حضور در فینال لیگ اورپا و تورنومنت لیگ ملت های اروپا را از دست داد.

طرفداری - روبن لوفتوس چیک هافبک 23 ساله آبی های لندن، در گفت و گویی عنوان کرد که وضعیتی که به دلیل مصدومیتش به آن دچار شده، گیج کننده است و از این که حدود یک سال از میادین دور خواهد بود، بسیار ناراحت است. 

به گزارش FourFourTwo، روبن لوفتوس چیک چهارشنبه شب (15 می) به دلیل پیچ خوردگی پای چپش در دیدار دوستانه چلسی در مقابل New England Revolution، از زمین مسابقه خارج شد. باشگاه چلسی اما، روز بعد به صورت رسمی اعلام کرد که هافبک 23 ساله اش، دچار پارگی آشیل پای چپ شده است و به زودی زیر تیغ جراحان خواهد رفت. مصدومیت این هافبک انگلیسی در مقطع حساسی اتفاق افتاد و او فینال لیگ اروپا و شانس حضور در اردوی تیم ملی انگلستان برای لیگ ملت های اروپا را از دست داد. با این حال، لوفتوس چیک امروز و پس از انجام عمل جراحی روی پایش، عنوان کرد که با قدرت دوران مصدومیتش را سپری خواهد کرد و به میادین بازخواهد گشت. او اظهار داشت:

جراحی ام به خوبی پیش رفت و اکنون به دنبال شروعی خوب هستم. مدتی از میادین دور خواهم بود و بازی هم تیمی هایم را تماشا  و از آن ها حمایت خواهم کرد. برای چلسی در فینال لیگ اروپا و برای تیم ملی انگلستان در رقابت های لیگ ملت های اروپا، آرزوی موفقیت دارم. بازگشت از مصدومیت و ریکاوری با نهایت توان، کاری است که بارها انجام داده ام و این بار نیز، این کار را انجام خواهم داد. 

باشگاه چلسی نیز، در این راستا با انتشار بیانیه ای در مورد جراحی و شرایط هافبک 23 ساله اش، توضیح داد. در متن بیانیه آمده است:

خوشبختانه جراحی روبن (لوفتوس چیک) روی پای چپش، با موفقیت سپری شد. او فینال لیگ اروپا و تمرینات تیم ملی انگلستان برای لیگ ملت های اروپا را از دست داده است و در تابستان برای ریکاوری از مصدومیتش تلاش خواهد کرد و در سریع ترین زمان ممکن به میادین باز خواهد گشت.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو