۲ سارق وسایل خودروهای‌سواری با تیراندازی پلیس زمین‌گیرشدند

15

1398/2/27

21:07


فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری دو عامل دستبرد به‌وسایل خودرو‌های سواری در مشهد خبر داد.

۲ سارق وسایل خودروهای‌سواری با تیراندازی پلیس زمین‌گیرشدند

به گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، سرهنگ اکبر آقابیگی فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اعلام این خبر گفت: در پی گزارش سرقت‌های سریالی وسایل و قطعات خودرو‌های سواری در محدوده خیابان‌های ۷ تیر، جلال آل احمد، سید رضی و مهران مشهد به‌فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ طرح ویژه‌ای در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی تصریح کرد: تیم‌های تجسس کلانتری سجاد در این عملیات گسترده با سرنخ‌هایی که در دست داشتند، دو سارق شب رو با خودروی پراید سرقتی در محدوده بلوار معلم و در حال پرسه زنی شناسایی و برای دستگیری آنان وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی مشهد گفت: سارقان بدون توجه به‌دستور ایست پلیس با سرعت زیاد متواری شدند و ماموران کلانتری سجاد پس از طی مسافتی، این خودرو را با تیراندازی در قاسم آباد مشهد متوقف کردند.

سرهنگ آقابیگی افزود: در این عملیات یکی از متهمان دستگیر و همدست ۳۴ ساله او که به‌ضرب گلوله زخمی شده بود بلافاصله به‌مرکز درمانی انتقال یافت و تحت مراقبت‌های ویژه پزشکی قرار گرفت.

وی با اشاره به‌این مطلب که دربازرسی از متهمان مبالغی وجه نقد، دوعدد باطری کامیون و دیگر وسایل سرقتی کشف شده است، تصریح کرد: تحقیقات از این دو سارق سابقه‌دار که از چهار سال قبل با هم دوست شده‌اند، برای کشف دیگر سرقت‌های انجام شده توسط آن‌ها ادامه دارد.
 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو